Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (többi a leírásban kifejtve)

Figyelt kérdés

Ti elhinnétek-e azt ha egy közel 30 éves (szexéhes, perverz) férfi azt állítaná, hogy a szakítása óta 1 évig nem feküdt le/ nem kavart senkivel?


Szerintem ez természetesen kamu, és nem is értem miért kell ilyet állítania.


Szerintetek miért mond ilyet, miközben nem olyan fajta?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. máj. 10. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért h megkaphasson.
2017. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Hazudik,persze a férfiak kevesebbet hazudnának ,ha a nők kevesebbet kérdeznének...
2017. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném el. Ezt csak azért mondja hogy megsajnáld és megkapjon egy menetre mint egy ingyen prostit
2017. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok szexelni, mégis volt olyan, hogy 8 hónapig senkivel sem ismerkedtem, szexeltem. Tudod attól még, hogy valakinek vannak vágyai, lehetnek érzelmei, önbecsülése is. Én akkor rosszul voltam a szakítás után és nem akartam újra egy rossz kapcsolatot. Jöttmentekkel pedig nem fekszem le csak úgy. 29F
2017. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tompadúr ***** válasza:
87%

Hát nem tudom, mert én ez voltam csak 3 és fél évig húszas éveim elején ami még rosszabb... :S

Tehát kivitelezhető de ja egy 30 éves már dörzsöltebb ha szexről van szó. Óvatosan.

26/F

2017. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki szexcentrikus, és nagyon szeret dugni, nem egyenlő azzal, hogy egy lelketlen, érzéketlen kúrógép. Sőt, lehet, hogy érzékenyebb lelkileg az átlagnál.

Én is eléggé szexéhes típus vagyok, nagyon szexközpontú a gondolatvilágom, de ettől függetlenül volt olyan, hogy annyira megviselt egy szakítás érzelmileg, lelkileg, hogy utána két(!!) évig egyáltalán nem szexeltem, de még csak nem is csókolóztam. Mert nem bírtam nőkhöz közeledni, és őket sem tudtam közel engedni magamhoz, még egy alkalmi szex erejéig sem.

Szóval simán lehet igaz, amit mondott.


34/F

2017. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szex éhes vagyok, perverz is, majnem 30. Ennek ellenére 1.5 évig nem szexeltem.

Miért hazudna ha szerinted sem olyan?...

2017. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy értettem azt hogy nem olyan fajta, hogy nem az a fajta aki kibírja x ideig szex nélkül :)
2017. máj. 10. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy valaki nem "olyan fajta". Ha nincs nő, nincs szex. Bármennyire is szexéhes vagy.
2017. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szituációtól meg embertől is függ.
2017. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!