Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Kádár Hannah kérdése:

Mi a véleményetek erről a samponról? (Leírásban bővebben)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új sampont kipróbálni, de nem akarom úgy megvenni hogy nem tudjam, hogy hogyan használ. A neve Farmasi Dr. C. Tuna Vitalinzing fokhagymás sampont. Ki mit mond róla?

Köszi előre is a segítséget!


2017. júl. 3. 14:27
 1/2 anonim válasza:

Szia.


Én használom nagyon szeretem. Hajmosás után nem érzik a foghagyma illata. :) Viszont nagyon selymes lesz és kezelhető. ;) Amiota használom gyorsabban nö a hajam. Csak ajánlani tudom.+ Dr.C. Tuna VITALIZING Regeneráló hajpakolás fokhagymával és Capixyllel.

2017. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 klau.klaudia válasza:

Szia, én körül belül egy hónapja használom de nekem nagyon sokat segítet már most.

Nekem nagyon durván hullot a hajam és ezen segített sőt puha és könnyen kezelhető lett tőle már balzsamot sem használok. Az igaz hogy eleinte viszketet a fejbőröm tőle de gondolom csak amíg megszokta mert már most jó. Az egész család imádja ;)

2018. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!