Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt munkatársam muszlim...

Volt munkatársam muszlim (meghívott a házába), nemtudom mire vélni?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 évet dolgoztunk együtt, nem egy csapatba voltunk a cégnél, nem beszéltünk túl sokat, csak a szokásos, reggelik, kávézások meg ebédkor ha éppen ugyanoda mentünk enni. Utána ő elment a cégtől, én is ár nem sokkal, és azóta se láttuk egymást, ennek már 3 éve is megvan. Én részemről nem tartottam a kapcsolatot egyik munkatársammal sem. Egy két kollégával néha skype-on chatelés (havi egyszer). De vele, ezzel a muszlim férfival talán 3-4 havonta ha váltottunk pár mondatot meg mutatott egy fotót a 2 éves gyerekéről, de kb. ennyi. És most a semmiből rám írt, megadta a telefonszámát, hogy jó lenne találkozni. Leutazna ő akár ide hozzám (5-6 óra út neki), vagy én elmehetek a házukba amit most vett és hogy van több szabad szobájuk. Most 3 éves gyerekével és feleségével él együtt.


Nem tudom mire vélni. Ha nem ír rám, nekem tuti eszembe nem jutott volna hogy írjak neki? Nem értem. Vagy ez valami muszlim tulajdonság hogy ápolják a kapcsolatokat?


2017. júl. 26. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne menj el. Vagy ha mégis, akkor semmiképp ne add neki oda az útleveledet, személyi igazolványodat.
2017. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
furi ez nagyon...főleg hogy van felesége,gyereke,de van szabad szobájuk,és utazz oda.. nem lehet hogy tetszel neki,nagyon nyitottak,és 3-asban akarja ? :)
2017. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy a felesége nem muszlim.
2017. júl. 26. 12:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Én pedig férfi vagyok
2017. júl. 26. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy valami munkát akar ajánlani,vagy hasonlót..
2017. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Munka felöl többször érdeklődött hogy menjek át hozzájuk, de mindig a tudtára adtam hogy elégedett vagyok a mostani munkámmal. Persze elképzelhető, hogy bízik a személyes találkozó varázsában.
2017. júl. 26. 12:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég fura.

Ha szeretnél vele találkozni, mert érdekel, hogy mit akar, akkor inkább üljetek be valahova, beszélgessetek. De nem kell rögtön egymáshoz menni.

2017. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hogy elmentünk az előző cégünktől, most 600 km-re lakunk egymástól, nem lehet csak úgy beülni :)
2017. júl. 26. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb kávzóban vagy ilyesmi helyen találkozzatok.

Szerintem egymáshoz felesleges (meg én picit tartanék azért) átmenni.

2017. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt férfi vagy, nem?

Kérdezd meg tőle, hogy mit akar, miért hívott meg.

2017. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!