Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Muszlim férfivel beszélgetésbő...

Muszlim férfivel beszélgetésből lehet gond?

Figyelt kérdés

nem rég a fb.-on rámírt egy pasi, velem egy idős, (25).

soha nem voltam előítéletes, vannak cigány barátaim, nem zavar, hogy muszlim, egyébként pakisztáni. sokat írkálunk, mik a szokások nálunk, náluk. érdekes ezeket hallani, hisz nekünk olyan idegen az ő kultúrájuk. mindig dícsér, szép vagyok... persze ez max. ezen a szinten tud maradni, találkozni soha nem fogunk.

az jutott eszembe, lehet-e ebből valami baj? (hiába nem vagyok előítélettel, mégis eszembe jut, mi van ha...) most akkor mégis az vagyok?



2017. ápr. 2. 19:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Semmi se. Nyugodj le ők is olyan emberek mint mi, ők sem mind terroristák. ☺
2017. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
De abban biztos lehetsz, hogy figyelnek.
2017. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
#2-es ki a franc figyelné?
2017. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

:D figyelnek? ki figyelne és miért?


nagyon aranyos kedves pasi amúgy, én is úgy gondolom nincs vele baj, de olyanok az emberek többsége, hogy rögtön lehurrog, ha szóbakerül, így már nem is mondom senkinek.

2017. ápr. 2. 19:13
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Azért én leráznám a helyedben...
2017. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%

Ne legyetek naivak, 2017-ben amikor a terrorizmus jelen van európában, mellesleg európa ez ellen harcol, köztük Magyarország is, így biztos lehetsz benne hogy figyelik a beszélgetest.

De az interneten utana is nézhetsz. Magyarországon sok ember van megfigyelés alatt, es Te hogy egy muszlim ferfival beszélgetsz, tuti rádnéznek. Mar csak azert is mert muszlimok csinalják a fesztivált európában.

2017. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Eleve azok az emberek akik rástartolnak random lányokra facen alapból nem a legkirályabb arcok.

Tekintve, hogy egyikőtöknek sem az anyanyelve az angol, a beszélgetésetekből sem biztos, hogy nagyon ki tudod szűrni milyen is ő igazából.

Semmiképp ne árulj el neki semmit ami alapján megtalálhat. Lehet csak valami nemibeteg kutya.

2017. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem mondok neki semmi olyat, és ő sem beszél semmi terrorról vagy ilyesmi, de tujátok, fb.-on azért sok minden kiredül, az ember hol van, vagy kivel van, onnan bárki bármit le tud nézni.
2017. ápr. 2. 19:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor közli hogy meg akar látogatni, vagy te látogasd meg őt...
2017. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésed az hogy lehet gond?

A válasz: igen lehet gond, de kár kifejteni, mert vagy elhiszed vagy nem, es tovább beszélgetsz vele. Eddig az összes válsz után irtál valanit, amiből az jön le, hogy bárki bármit mond beszelgetni fogsz vele.

Kar ezzel tovább foglalkozni.

2017. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!