Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmenjek a barátom apjának a...

Elmenjek a barátom apjának a halálának a 10. évfordulójára? Meghívott, koccintani akar, mert gyűlölte az apját.

Figyelt kérdés
Olyan bajai voltak hogy gyerekként pl nem engedett mást nézni neki csak meséket mert az vakló a gyerekeknek. Szerintetek részt vegyek ebben?
2017. márc. 7. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne. A barátod meg egy idióta.
2017. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj. Ez beteges. Tuti nem asszisztálnék hozzá.

Az én apám sem egy mintaapa. Nem is tartom vele a kapcsolatot. De nem ünnepelném a halálát.

2017. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el, és helyedben én vigyáznék a barátoddal.. Az ilyenből bármi kitellik...
2017. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopata haverodat a múltkor már megfelelően kitárgyaltuk, hogy jut eszedbe még mindig ezen rugózni?

Ilyen elmebeteggel normális ember nem is tart kapcsolatot, nem hogy barátságot.

Ha elmész, akkor te sem vagy különb.

2017. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény,csak mesét nézhetett? Micsoda gyerekkor. Adott tetőt a barátod feje fölé,és felkelt mindennap hogy dolgozni menjen hogy drága haverodnak mindene meglegyen?
2017. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, adott, de a barátom mondta hogy soha egy jó szava nem volt hozzá.
2017. márc. 7. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelt válaszolók! Én vagyok a kérdésben említett barát. Könnyű úgy ítéletet mondani más felett, hogy nem ismeritek a teljes igazságot. A barátom kíváncsiságból írta ki ezt a kérdést, viszont csak kiragadott egy dolgot abból, amit az apámról tudott. Az igazság, hogy én meleg vagyok és az apám nem tudta elfogadni a másságom, mindenféle undorító, perverz szemétnek elhordott és megkeserítette az életem, amikor megtudta, hogy mi a helyzet velem. Emellett egy jó szava soha nem volt hozzám, mindig csak az ordibálását, megalázást, trágárságot kaptam már kiskoromtól kezdve. Szörnyű volt az a 20 év, amit vele kellett élnem és büszkén vállalom, hogy idén meg fogom ünnepelni a halálának a 10. évfordulóját, mivel SOKKAL jobb az életem, amióta nem kell azt a felfuvalkodott, öntelt hólyagot elviselnem.
2017. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze, gyerekként is már meleg voltál? :D nem tudta hogy meleg , most itt hamukázik mert érzi hogy gáz.
2017. márc. 7. 21:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, tévedtem, nekem fontosabb a barátságunk mint ez a baromság. elmegyek megünnepelni az apja halála évfordulóját, és ezúttal is bocsánatot kérek a barátomtól mindenki elött hogy kiírtam ezt a kérdést és emiatt sok csúnya hsz-t kapott. nem hiszem h pszichopata inkább autisztikus.
2017. márc. 7. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem normális, jól megtaláltátok egymást!
2017. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!