Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez paranoia?

Szerintetek ez paranoia?

Figyelt kérdés

Persze tudom csak orvos tudna megallapitani de a velemenyekre kivancsi lennek!

Mindig is olyan voltam h a hazat allandoan zartam ha egyedul maradtam itthon. Aztan mar a szobamat is zartam minden este alvasnal egyszeruen ugy ereztem/erzem h zarnom kell ne h valaki bejojjon stb..s amikor egyedul maradok a hazba minden zajra felfigyelek holott kozbe a kutya stb...teljesen begolyoztam mindig ugy erzem valaki ramtor...fokepp este jon ram pedig a parommal egy agybam alszom s megis mar 2-3 napja zaklatott vagyok elalvas elott mintha valaki bent lenne a kertunkben a hazban s rank akarna tamadni stb...s mindig ilyen voltam de mara mar egyre sulyosabb s eszbe kaotam valami nem stimmel velem. S az is igaz ram h fullra mindenkibe csak a rosszat latom s rossz embernek hazugnak gonosznak latok mindenkit. Persze nem mutatom ezt a kulvilagnak semmit nem tud senki ebbol az egeszbol. Ugy atlagosan jol telnek a napjaim nincs gondom megis ez uldozesi mania paranoia ???? Senkiben sem bizom meg a sajat anyamban sem!!!!!! Talan gyermekkori serel oka??? A tinedzser koromban szuleim valtak volt sok gond nem reszletezem ...21 L


2017. júl. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Keveset tudni ahhoz. Lehet pánik, szociális fóbia, tehát a lehetőségek tárháza sok, nem illetném semmilyen címkével a dolgot.
2017. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Én nem hiszem, hogy paranoiás lennél. Rengeteg erőszakos bűncselekményről lehet hallani, szinte nap mint nap. Sokaknak pár ezer forintot vagy egy-két műszaki cikket megér egy emberi élet kioltása. Egy biztonságtechnikai szakértő előadását hallgattam bő egy hónapja. Azt mondta, hogy ugrásszerűen megnőtt az igény a biztonsági rácsokra, riasztókra, kamerákra. Gondolom a hasonló félelmek miatt.
2017. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetseges enis az miatt felek s nem bizom az emberekben ugyanis amit nap mint nap hallani a tvbe "ezt ,azt oltek meg..igy,meg ugy" ...
2017. júl. 26. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez elég súlyosnak hangzik, de ne fordulj ezzel olyanhoz, aki a mai napig is HIVATALOSAN orvos és szakértőnek nevezi magát.

Amíg ilyen rossz közérzeted van, addig ezt kezeld hideg vérrel és fogyassz nyugtató hatású növényi készítményekből.

2017. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amint irtam a mindennapjaimban konkretan nem akadalyoz csak mindig ott ul a fejemben ez a dolog. De az eszem a helyen.. megprobalom terelni a gondolatokat...kikapcsolodni stb :)
2017. júl. 26. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!