Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megismerni egy...

Hogyan tudnék megismerni egy nagyon zárkózott fiút és hogyan érhetném el, hogy megnyíljon nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, csak látásból és hallomásokból ismerem valamennyire. Nagyon zárkózott, kevés barátja van, kevés érdeklődést mutat a lányok iránt. Olyan, mintha lenne egy saját világa és a zenéit hallgatva abban élne, a külvilágot inkább csak megfigyelni. Engem ez nagyon megfogott, ami azért is furcsa, mert én nagyon extrovertált személyiség vagyok.

Nagyon felkeltette az érdeklődésemet, már lassan egy éve, gondolatban mindig vissza-vissza kanyarodom hozzá.

Rövid beszélgetésünk volt interneten, tényleg csak pár mondat, én írtam neki, egy konkrét dologgal kapcsolatban. Személyesen nem beszéltünk még, bár eléggé ritkán is látom.

Azon gondolkoztam, hogy jó ötlet-e írni neki Facebookon? Egyikünk sem nagy használója, de naponta-két naponta fent vagyunk.

Zárkózott fiúktól kérdezném, hogy mit reagálnátok arra, ha írna nektek egy lány azzal, hogy meg akar titeket ismerni és hogy van-e kedvetek beszélgetni?

Ha bármi mást tudtok, amivel elérhetem, hogy kicsit befogadjon, beavasson a világába, akkor írjátok meg.


Ja, és mindketten 16 évesek vagyunk.



2017. júl. 26. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit magamra ismertem a leírásban.

Szerintem nehéz dolgod lesz, ha a közelébe akarsz kerülni, csak ne add fel.

2017. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam/vagyok, szélsőségesen introvertált. Nagyon nehéz dolgod lesz, magamból kiindulva biztosan. Javasolj neki játékokat meg zenéket. Én a Tyrian-t mondanám, mert nagyon piskóta kis game, és neked se lenne hátrány ha kipróbálnád.
2017. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi de inkább itt válaszolok. Az elso vagyok.

A zárkózott fiúban ismertem meg magam. Ha esetleg lelkileg mélyen van, akkor.biztos örülni fog ha közelítesz felé. Csak ne add fel.

2017. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiú nagyon örülne neki, én is inkább ilyen fiúkra bukom :DD


Nyugodtan kezdeményez, elvégre már beszélgetettek csak nem élőben.

Először azt javaslom, h személyesen is beszéljetek és csak utána egy két napra rá kérdezz rá amire akarsz, de azt üziben!

És ha vmi igent akar kinyögni, akkor brávó!

De ha nemet, akkor sem állt meg a föld, forog tovább :) csak utána nem mész oda hozzá többet.


Csak kérdésből tudsz választ kapni :)

2017. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is a személyes beszélgetést preferálnám, de nem lehetséges, mert tényleg nagyon ritkán látom csak. Két havonta egyszer. És akkor is utcán, társaságban.


Semmiképp nem adom fel, csak ha majd azt látom, hogy tényleg nem szeretne ismerkedni, akkor nem fogom erőltetni.

2017. júl. 26. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát én letiltanám 😐 Az tuti. Para lenne nagyon 😬 Nem szeretem a random beszélgetéseket. Én elvagyok a saját világomban. Nem kell társasság. Szeretek egyedül lenni ☺. Lehet ő is ilyen 😐 Vagy nem 😐
2017. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon beparázok ha valaki rám ír fb-on néhány nagyon közeli ismerősömön kívül. Szerintem is elsőnek élőben próbálj:D Én egyébként örülnék neki.
2017. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ez volt nalunk is a helyzet

Bar en a ket szemelyiseg kozt tengodtem akkoriban, o nagyon zarkozott volt. Nagyon regote meg akartam ismerni, majd egyszer szemelyesen, egy teljesen veletlen folytan talalkoztunk. Akkor beleszerettem. Masnap volt a szulinapja, rairtam, teljesen oszinten hogy regota erdekel es meg akarom ismerni. Kicsit maganak valo volt, de idovel megtortem a jeget, nem mondom hogy konnyu volt, de nagyon megerte. Egy eve vagyunk egyutt.

Kerdezo kedves, ne add fel, jo? Csak add onmagad, picit nyomulhatsz, de csak az aranyos szinten. Sok sikert neked!

2017. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!