Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van?

Ez miért van?

Figyelt kérdés
Az animések egytől egyig szépen rajzolnak ez miért van?

2017. júl. 26. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az animéket, de egyáltalán nem tudok rajzolni.
2017. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akor kihalt ez a faj és te vagy az utolsó:D
2017. júl. 26. 23:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat gyakorolták. Volt osztálytársam anno azt mondta, hogy úgy tanult meg delfint rajzolni, hogy egyszer apukája rajzolt neki egyet, és ő azt sokszor körberajzolta, tehát sokszor ment körbe a kezével/ ceruzával ugyanazokon a vonalakon. Lehet, hogyha más szögből kérnéd, hogy rajzoljanak le egy adott animekaraktert, vagy valami tök más karaktert kéne lerajzolniuk, az nem menne nekik olyan jól, de az is lehetséges, hogy már olyan tökélyre fejlesztették a tudásukat, hogy bármilyen animekaraktert le tudnak rajzolni bármilyen szögből. Mert rajonganak az animékért, megkedveltek egy adott karaktert, vagy csak simán tetszett nekik az a stílus, és el kezdtek akár ebben, akár másmilyen stílusban sokat rajzolni. Esetleg van, aki születésétől fogva istenadta tehetség, és már így született, hozhatta magával akár előző életéből is pl a főzőtudását, vagy a profi zongorázás képességét.
2017. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Én meg tudok rajzolni, de gőzöm nincs, mi az az anime.
2017. júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az animéket, de szintén nem tudok rajzolni. Van olyan ismerősöm, aki nem néz animéket, de szépen rajzol. És olyan ismerősöm is van, aki jól rajzol és animéket is néz. Ezt nem lehet így általánosítani.
2017. júl. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a legtöbbünk annyira nagy fan lesz, hogy lerajzolgatja magának a kedvenc karaktereit. :D Bár én az animézés előtt is rajzoltam, és nem is megy az a stílus, de erre gondolok másoknál. :D
2017. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát én szeretem az animéket és szépen is rajzolok, de nem anime karaktereket:) Megvan a saját egyedi stílusom(legalábbis nővérem azt mondja, ha letesznek elé 100 rajzot, megmondja melyik az enyém) és abban a stílusban nagyon szép rajzokat tudok csinálni.

Anime karaktereket és ilyen xy speed drawing, 3D, real life-os képeket nem tudok rajzolni.

Nem tudom miért van ez, talán nincs türelmem 3-4 órát egy karakterrel foglalkozni(mert egyébként lazén elrajzolgatok ennyit), esetleg nincsenek olyan eszközeim, színeim, így a rajzom ezen a ponton kisiklik.

Szóval összegzés:

animés vagyok, szeretek rajzolni, szépen rajzolok(nem anime stílusban), anime stílusban közepesen(felismerhetően lerajzolom, ha ránézel meg tudod mondani ki az és nem vágsz 'wtf' fejet)rajzolok.

2017. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem rajzolnak egytől egyig szépen.
2017. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs így.
2017. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Animefan vagyok, és nem tudok rajzolni. Én fanficeket írok. :)
2017. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!