Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen egy 5 éves kisfiú?

Miért ilyen egy 5 éves kisfiú?

Figyelt kérdés

Ez a fiú nagyon akaratos és telefonálás, meg mindig felidegesíti valami (pl.: sportot néznek és sípolnak, akkor ő elkezdi NE FÜTYÜLJÉ MÁ!)meg minden játékot akar. A szülei normálisak pedig. Egyszer az egyik éjjel elkezd ordítani, hogy "KAKILTAM! Valaki törölje ki a seggemet!". Meg ha valamit meg is csinálnak neki akkor sem köszöni meg. Meg amikor telefonozó mindig nézi és ez engem rohadtul zavar.

Mitől lehet ilyen?



2017. júl. 27. 10:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*Meg amikor telefonozok...
2017. júl. 27. 10:12
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Lehet autista. Én is az vagyok és nagyon idegesítenek bizonyos hangok, mert túlhallok. Fájdalmat érzek ezektől. Nekem köszönni, puszit adni nem logikus, ostobaság, lehet neki megköszönni, amit kap. Valamelyik autistának a beszéd sem logikus. Nekem sokáig bocsánatot kérni is nehezemre esett.
2017. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy elkényeztetett majom, akit visszamaradottnak nevelnek.
2017. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg ha valamit nem kap meg "ütögetni"kezdi az anyukájának a kezét.
2017. júl. 27. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt nem a gyerekkel van a baj, hanem a szülõi neveléssel.Hiszen a szókincset és a viselkedési szokásokat a szüleitõl hallja és látja.OK.az ovit sem kell kihagyni, mert onnan is sokat lehet tanulni.
2017. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szülők a hibásak, rosszul nevelik (ha hívhatjuk ezt nevelésnek) Persze nincs kizárva lehet hogy valami agybaja van, de szerintem csak egy kis elkényeztetett, neveletlen kis szutyok.
2017. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A szülei normálisak pedig."


Nem.

2017. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne mindenért a szülőket okolni. Tuti az oviból tanulja.
2017. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!