Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisfiú koromban mindig vidam...

Kisfiú koromban mindig vidam es jokedvu voltam most meg mar sosincs jo kedvem se baratno se egy haverom nincs hogy lettem en ilyen?

Figyelt kérdés
elokerultek nagyon regi fotok a csaladrol es megjegyezte az edesanyam hogy kisgyerek koromban mennyire mas voltam, mindig jokedvu barhova mentem szivesen, most meg sosincs jokedvem nem akarok menni sehova, munkanelkuli is vagyok, hogy a banatba lettem ekkora szr?? nem tudok egyszeruen rajonni mintha mar nem is az az ember lennek.

2017. jún. 17. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak tippelni tudok. Kevés az info, nemkülönben nem vagyok szakember.

Talán egy irreálisan magas mérce alapján vetsz számot magaddal, és ez hangol le. Gyanítom, kisfiú korodban is munkanélküli voltál, és akkor sem volt barátnőd. Persze akkor még ez nem volt elvárás sem mástól sem magadtól. Lehet kialakult benned egy önbüntető mechanizmus, hogy mivel ezt nem tudod teljesíteni, ezért az sem jár neked, hogy jól érezd magad, vagy elmenjél valahova szórakozni. Pedig kellemes elfoglaltságot lehet találni; egy hobbiból még akár munkalehetőség is lehet, ha magas szintre fejleszted. Igaz, nem érdemes az alapján választani, hogy majd "ez és ez" lesz belőle, ha nem a következő lépésre figyelsz, hanem egy nagyon távolira, akkor úgy tűnhet, hogy túl magasan van a léc.

2017. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen valoban ugy erzem nem erdemlem meg a szorakozast de mikor volt munkam se jartam mert nem szeretek emberek kozt lenni, nem ertem hogy lettem ilyen, regen mas voltam teljesen, koszi a valaszt.
2017. jún. 18. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, igaz munkám az van. Azért sem lelkesedek mondjuk, pedig sokan lennének szívesen a helyemben. Az önértékelésemmel is van baj, nagyon rossz viszonyban voltam anno az osztály társaimmal és a szüleim sem remekeltek. Persze,hogy most milyen vagyok az rajtam múlik, de sokszor úgy érzem nem tudok változtatni. A fő baj jelenleg, hogy semmi nem érdekel, nincs miről másokkal beszélnem. Persze elfecsegni lehet bármiről, de a felületes időkitöltő társalgást meg nem igénylem. Kapcsolatra nem vágyom több okból is. Apának meg aztán főleg pocsék lennék. Önkénteskedni fogok majd ha ( 1 hét múlva) elköltözöm édesanyámtól. Szeretném ha lenne valami nyoma létemnek. Kitartást kívánok!
2017. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!