Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ő normális?

Szerintetek ő normális?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel 2. osztályig jóbarátok voltunk. Mindig is jó tanuló voltam, sokkal jobb jegyeim voltak mint neki... 3. osztályban megváltozott, mint ha "Tsundere" lett volna. Mindenkivel úgy beszél mint egy csicskával, köztük velem a legjobban. Eddig OK. De viszont 4. Osztályban Családi okok miatt más suliba kellett járnom, de hamar vissza is tértem a "jól megszokott" iskolában. Na ott 2 hétig így "elviseltem" de utána kiközösített. Azt mondta aki hozzám mer szólni úgy jár mint én.. 5. osztályban már egyszer jóba volt velem, de a másikkal meg haragban volt. Persze így összevissza. Szerintetek hogy lehetne visszafogni, megállítani, vagy esetleg talán vissza adni neki ezt? Nektek mi a véleményetek erről?

2017. júl. 27. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért az brutális, hogy egy gyerek közösíti ki az osztályt, nem gondolod? Nem kell félni tőle, egyszer megmondod, hogy egy $3ggarc, nem akarsz többet beszélni vele, és ha abban a pillanatban nem áll le végleg, akkor rosszabbat kap vissza. Rossz lehet lánynak lenni emiatt, fiúk elintézik egy gyomrossal vagy pofonnal. :D
2017. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állj össze a barátaiddal és szünetben verjétek meg!
2017. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim...
2017. aug. 12. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!