Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Naplót írok, már kb 13 éve....

Naplót írok, már kb 13 éve. Valaki ír még naplót ilyen sok ideje? Üzentetek már magatoknak? Kaptok egy ilyen sztorit is. Ok?

Figyelt kérdés

Elég régen írtam már és nem is nagyon emlékszem rá megosztotom mert konkrét dolgokat nem tartalmaz, csak hogy milyen hüly/e vagyok :)


2012.05.22


Halika nyalika. Éppen a multbol irok ide. Ilyenkor még a buszok kereken gurultak, piszkosak és koszosak voltak... és alig mentek csupán 60-70nel... ocska elavult vacakok ezek... ráadásul a homerseklet is hol meleg, hol hideg.... egyszóval a mult sza*r.... gondolom a datumot láttad... nah ne akarj majd ide visszajönni idogeppel... persze ha azért akarsz ideutazni, hogy a fiatal és csinos baratnodet jol megd*gd akkor gyere xD jaaaa és ha már itt járunk jobb ha tudod ha visszajottel bablevest fogsz kapni, na meg palacsintát ha kikevered xDD nem tudom a jövőben milyen kajak lesznek, de kajalj be nyugodtan... hidd el nem fogok haragudni.... és az asszony miatt se.... de aztán figyelj rá és mond el neki hogy a jövőben pont ugyanilyen lesz... könyörgöm ne égés le! :D remelem, hogy jol megy a sorod...... huhhh majd elfelejtettem ma kaptal fizetest is, elverheted azt is nyugodtan, de csak akkor ha jövőben nem vagy csoro.... akkor ba#szd meg ki ne szurjal velem. XDDDD sajnos nem tudom hány ev még mire ezt megteheted, majd hozzál egy pár jovobeli cipőt aminek soha nem kopik el a talpa, meg soha nem koszos.... meg olyan kutyut amivel mindenkit tudsz irányítani.... majd tedd be a párnám alá had legyen nekem is egy jo estem... de gondolom ugy is tudod majd minek örülnék, hisz ismersz... ízé pl. valami kis robot genyat tudod aki megcsinal ezt azt itt a házban. Jah és ha már jossz figyi ke lecci nézd már meg nekem a 2012.06.09-i lotto számokat is... gondolom a google csak kidob valamit. Tudod elég sza*rok a dolgok kicsit pihennék... aztán majd valahogy ígérem meghalalom.... azt hiszem ennyi mindent leirtam.... ha nem vagy lusta irj egy rövid kis levelet hogy mizujs veled. Na minden jót! Csao



#napló #én se vagyok normális
2017. júl. 24. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha így írsz akkor inkább abba kellene hagynod. Tényleg.
2017. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira rossz volt, hogy nem tudtam végigolvasni.
2017. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez remélem kamu, mert fájt elolvasni.

Hány évesen írtál így? Hét?

2017. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam 14 éves koromban,de ilyenek voltak benne,emlékszem rá : hú,láttam egy helyes gyereket a buszon feltűnő sapkában,hú együtt szálltunk le,rám nézett,lesz ebből valami ? Hú,összejöttünk,de már nem tetszik annyira,anyám se csípi,olyan ufó feje van.Hú,assszem öngyi leszek,semmi nem tetszik,utálok mindent,i love rave (zene),király vagyok,én vagyok az isten,meg még sorolhatnám :D
2017. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan ekkor már nagykorú voltál???
2017. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig abbahagytam 3 nap után a naplóírást, mindent könnyen elkezdek, de nem tudok folytatni a kitartás hiánya miatt. Ezért nincs többek között lapos hasam, feszes fenekem :P
2017. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!