Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan akart vagy nem?

Most komolyan akart vagy nem?

Figyelt kérdés

Röviden:

Van egy 3évvel fiatalabb srác(24)aki rám írt hogy tetszem neki stb. Elkezdtünk beszélgetni.Nem vettem komolyan,mert párom van. De idővel megkedveltem.Személyesen eddig alig találkoztunk egy munkahelyen dolgozzunk,de nem egy időben.Szóval: Beszéltünk,beszéltünk majd egyszer azt írta nekem,hogy szeret stb.. kezdtem gyanakodni,hogy csak szórakozik.Mert semmi nem történt köztünk soha csak beszélgetünk azt is csak szinte neten. Elkezdte írni,hogy költözzünk össze és legyünk boldogok és egyéb csodálatos dolgok.Mondtam neki találkozzunk de "nem ért rá" ez is érdekes volt. Azt mondta miért nem szóltam előbb. Mindegy.. Tegnap összeveztünk neten :) elkezdett lehordani hogy öreg vagyok meg csak arra kellenék stb piszkálodott. Ezt azért kaptam mert nem hagyta. El a páromat érte. Vagy nem tudom.Ha valaki ezt csinálja az mit jelent? Tényleg csak megakart.. vagy mi?


2017. júl. 28. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
27 évesen én már nem viselkedek ilyen gyerekesen mint te. Eleve nem is írogatnék senkinek így ha párom van. Téged meg az érdekel, hogy a srác odavolt-e érted? Nem tudom melyikőtök szánalmasabb. Te vagy a srác.. Te
2017. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi a gyerekes ebben? :)

Még jó,hogy te nem írogatsz másnak ne is történjen ilyen veled soha..

2017. júl. 28. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:

De tényleg, miért érdekel, hogy mit akar, ha párod van?? Jót tenne az egódnak, vagy mi?

Egyébként csak szórakozott. Gondolom te se vetted komolyan, hogy csak úgy elkezdte írogatni, hogy költözzetek össze stb. Elég gyerekes dolog a részéről, én kiröhögtem volna, ha valaki ilyeneket írkál nekem, pláne ha párom is van. De te se vagy jobb, ha egyáltalán megfordult a fejedben, hogy komolyak a szándékai, ráadásul alig ismeritek egymást.

2017. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akart, csak szórakozott. Ahogy te is, miközben pasid van. Jár a taps!
2017. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, tetszik a fogalmazásod, megérintett.Hozzám költözöl? Ágyba viszem a reggelit egy szál vörösrózsa kisétetében.
2017. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!