Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komolyan gondolta a szakitást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolta a szakitást vagy csak rám akart ijeszteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Összevesztünk a barátommal mert megfordult a fejemben hogy elmennék egyedül karaokezni.mondta h o ezt sose fogja lenyelni nekem es h egy normalis ember sem engedné a bnojet egyedul bulizni.ez elott 2nappal volt egy masik veszekedesunk de ott azt mondta h sajnalja eltulozta a dolgot de most ennel a veszekedesnel mégis a fejemhez vagta.es mondta h szakitsunk mert o nemreg jott ki egy sz@r kapcsolatbol nem kell neki még egy sz@r.akkor elkezdtem sirni es mondtam h de nem fordul elo tobbet es h ne haragudjon .h sajnalom.megolelt es mondta h nyugodjak meg csak vannak dolgok amiket sose fog elfogadni.nem tudom h ezt a szakitast most tenyleg komolyan gondolta v csak ram akart ijeszteni...mert ha tenyleg igy ott hagyna egyik orarol a masikra akkor az nagyon szomoru..
2016. júl. 16. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az is szomorú, hogy kiakad azon ha egyedül mégy karaokizni, vagy ha nem vagy engedelmes jó kislány, akkor kidob.

Te meg behódolsz, hogy "többé nem fordul elő".

Igen apuci, jó leszek, minden úgy lesz ahogy akarod!


Bocs, de ez már most egy xar kapcsolat, ahol teljesen a pasid akaratának kell magad alárendelni, !engedélyt kell kérned!, gyakorlatilag a tulajdona vagy. Nem tisztel, nem vagy vele egyenrangú.

Az hogy szakít, csak a lelki terror része, nem komoly. Egy jelzés arra, hogy csak akkor kellesz neki, ha mindenben tökéletesen engedelmeskedsz. Egyébként szándékosan okozott neked fájdalmat egy ilyen baromság miatt.

Komoly nézeteltérésnél nagyobb balhéra számíts.

2016. júl. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de a barátod egy hisztis pitsa.
2016. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám pár éve. Én egy ilyen kapcsolatban mentem tönkre. Hidd el, nem egészséges, ha ennyire korlátoznak.
2016. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor mondja, hogy szakítani akar, akkor kell a bőröndöt a kezébe nyomni és mondani neki, "Szólj, ha összepakoltál, kiviszlek az állomásra"
2016. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!