Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mos komolyan ezert nem akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mos komolyan ezert nem akart tolem semmit?!

Figyelt kérdés
Van egy srac, aki nagyon tetszik. O elutasitott, azzal az indokkal, hogy nem akar megbantani, (nekem meg nem volt baratom, neki nagyon sok baratnoje volt mar.), csak azt akarja,hogy boldog legyek..erre megtudtam valakitol,hogy igazabol azert nem akart osszejonni velem,mert neki egy kapcsolatbn szexre is szuksege van, es hogy en nem olyan lany vagyok,aki ebbe rogton belemenne..komolyan ez annyira fontos lenne? 15 evesek vagyunk mindketten

2015. márc. 14. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog,neki fontosabb maga a szex mint egy kapcsolatban bájologni.Inkább olyan kell neki akit nem kell sokáig füzögetni hogy történjen valami.
2015. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
van akinek fontos a szex, ha felnősz, neked is az lesz
2015. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem korrekt volt. NE csinálj ebből nagy ügyet.
2015. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem illenek össze a szexuális igényeitek, semmi értelme nem lenne egymást szívatni
2015. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez zsarolásként is felfogható. Tudod, olyan szöveg, hogy áááá, mit akarsz te, úgyse vagy képes még ilyesmire. Ezen sokan felkapják a vizet, és csakazértis alapon megteszik.
2015. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!