Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szegyen ha en meg 25...

Az szegyen ha en meg 25 evesen is felek a sötétben? Felek hogy valami elkap?

Figyelt kérdés
25f

2017. júl. 28. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, de nagyon fura. Valami oka biztosan van. Valahogy meg kéne oldani.
2017. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem énis félek és én 24 eves vagyok. Amikor horrort nézek rohanok az ágyhoz mikor lekapcsolom a lámpát mert félek hogy elkap valami.szamarát még mindig az előszobába képzelem
2017. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is félek 33 N
2017. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Alain Delon ***** válasza:
Inkább beteges.
2017. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem szégyen, de biztos oka van.

Én ezt anyukám mostani februári halála után éreztem másfél-két hónapig, utána jött a tavasz, a hosszabb nappalok és jobb lett. Majd az őszi és a téli időszakra leszek kíváncsi, hogy akkor milyen lesz.

2017. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
😂😂😂😂 ez ciki.. melyik No lenne mellettetek biztonsagban? 😨 vagy O vedene meg ha pl este mozi utan haza mentek? Kuzdjetek le mert ez nagyon ajjajj.. En is feltem ugy 16 eves korimig de rajottem , hogy attol felek , hogy felek.. mumus es a tobbi nem letezik. Horror film pedig csak egy film. Gondold vegig , hogy a szobadban az agy alatt vagy a szekrenyben ott az ollo kezu Edward vagy a hasfelmetszo Jack? 😨😥 Hogy megy be ha minden zarva? 😀 Gondlolkozzatok logikusan mielott feltek valamitol. Szellemek, demonok..amig nem talalkozok veluk nem hiszek benne. 😉 Sotetben amugy azert fel az ember mert ismeretlen nem tudja mi rejtozhet ott es a kepzelet muve az egesz.. Amitol felsz nezz szembe vele legyel bator mert Te erosebb vagy. ☺
2017. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
32/L
2017. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokszor én is félek és ha egyedül vagyok nem mindig merem kidugni a lábam a takaró alól, mert félek hogy valami lehúz az ágyról. :D

22/L

2017. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott egy vicc 😂😂😂😂

Lehet ismeritek es lehet maskepp.


Kora este ki megy egy ferfi a temetobe az edesanyja sirjahoz.

Viragot visz , gyertyat gyujt es elmelkedik edasanyjara gondol perceken keresztul.

Eszre sem vette , hogy elment az ido mar sotet van. Gondolja kicsit meg leul a padra pihen, nagyon faradt volt.

Leul melle egy idos bacsika es szoba elegyednek.


Mondja a ferfi: Nem tudom maga hogy van vele de en felek a temetoben amikor sotet van..szellemek is lehetnek es olyan ilyeszto ,sejtelmes fenyek...


Mire az idos bacsika : Hat baratom...en is feltem mig eltem. 😂😂😂😂

2017. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én másik verziót tudok.


Késő este siet haza a lány, a temetőn keresztül jóval rövidebb viszont fél arra menni, végül mégis rászánja magát. Már a felénél jár mikor kopácsolást hall az egyik sír felől.

Látja, hogy egy ember vési a sírt, odamegy és megkérdi, mit csinál az éjszaka közepén a síron.

- Elírták a nevemet, azt próbálom kijavítani...

2017. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!