Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig nevezhető normálisnak...

Meddig nevezhető normálisnak a rajongás valaki (pl. egy színész) iránt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,higy mik azok a tettek amiknél már kiakadtok? Pl. Egy Justin Bieber fan az életnagyságú kartonmását puszilgatta...ez már azért tuti nem normális...d3 mondjuj az,hogy néhány kép ki van rakva a kedvensedről mondjuk a szobád falára? Szóval kérlek írjátok le,hogy mi az ami belefér nektek a rajongás alatt és mi az ami nem! 😊

2017. júl. 30. 00:24
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ez korfüggő is....tiniknél érezhető már a normális határát átlépettnek, hogy karton mását csókolgatja, de talán ami ott már tényleg nem normális azaz a "Belieber" vagy minek nevezik magukat, akik vele kelnek vele fekszenek, ahogy valaki máshol írta "akkor szomorúak amikor bieber meg akkor örülnek amikor bieber" :D Pl nálam is volt olyan kedvenc akinek a mintájára vágattam a hajam....
2017. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Ami NÁLAM belefér:


Neten:


- képek nézegetése róla egyértelműen

- írni neki egy üzenetet, hogy mennyire szereted őt ( de nem mindennap)

- én néha szoktam olyat, hogy ha meglátok egy képet róla megpuszilom(jó, oké, picit beteg de na...)

- ha zenészről van szó, akkor több zenéjét letölteni...


Élőben:

- ölelés

- puszi

- elmondani, hogy mennyire szereted őt

- Elmenni koncertjére, dedikálására... Bármilyen rajongóknak hirdetett eseményre.


Ami nem fér bele NÁLAM.


Neten:

- minden egyes nap zaklatni őt üzenetekben

- kisajátítás


Élőben:

- Ha meg akarod csókolni.

- Privát szférájába hatol be

- Ha elmegy a lakásához is, és be is megy

- Ha bárhova követi őt


Nemtudom, hogy ilyenre gondoltál e.:D

2017. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,igen,ilyenekre gondoltam! :) J.B csak egy példa volt amúgy,nem rajongok érte,csak őt tudtam olyan példának felhozni,ahol vannak őrül rajongók...
2017. júl. 30. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam addig, ameddig az úgynevezett rajongás ellenére is képes objektívan látni és elfogadni azt, hogy ő se tökéletes, megvannak a hibái és nem elvakultan isteníteni mindenért. Például az nálam már a beteg rajongáshoz tartozik, amit nemrégiben Johnny Depp egyes rajongói lekentek, amikor kiszivárgott az Amber Heard botrány. Sok bizonyíték mutatott arra, hogy verte a feleségét és, hogy nagyon beteg tetteket hajtott végre otthon, mégis mellé álltak és, amikor durva dolgok kerültek felszínre, akkor is csak a nőt tudták hibáztatni, aki csak egy "pénzéhes, könnyűvérű liba, aki megfosztotta őket tőle, hogy feleségül vegye őket a kedvencük"... :D Szóval nálam az elfogadhatatlan rajongás első szempontja az elvakultság.
2017. nov. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

Örülök,hogy olyan ember a kedvenc színészem,akinek nincsenek botrányai,az olyan hírességeket sosem szerettem,akiknek ilyesfajta mocskos dolgai vannak/voltak...ill.az ilyen elvakult rajongókat sem.

Egyébként Colin Firth a kedvencem. 😊

2017. nov. 30. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!