Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkezdtem egy lánnyal beszélge...

Elkezdtem egy lánnyal beszélgetni, miért nem érdeklődik felém?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy meg akar ismerni, de csak akkor beszélgetünk, ha én kérdezek, és ő válaszol, és ha mindig én hozok fel témát.
2017. júl. 30. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, találkozz vele élőben, ha ott is olyan, akkor fuss messzire az ilyentől. Tapasztalat.
2017. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

üdv a férfiak világában:D

általában így megy az ismerkedések 90% a. te érdeklődsz, ő meg max válaszol és ha Ő látja úgy, akkor beletesz a kapcsolatba.


Ne szórakozz ezzel sokat, mert nem hiszem, hogy akar valamit. Akkor keresne, és aktív lenne Ő is. Hívd el, és ha egyszer lemondja oké, de ha másodjára akkor nem éri meg. Sajnos ez így megy, inkább te gürizz és veszíts értékes időt egy kérdezz felelek beszélgetésre.


27f

2017. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a következő beszélgetésünk azt hiszem akkor lesz, ha majd ő kezdeményez.
2017. júl. 30. 13:19
 4/13 Clay Morrow ***** válasza:

Hát igen, de az lehet soha nem fog eljönni, tapasztalat. Inkább várnak és kussolnak, aztán ha idő után ráírsz és szóváteszed, akkor jönnek, hogy: "te nem írtál".


Osztom az előző válaszolók tanácsát, próbáljatok élőben is találkozni, úgy lehet jobban felkeltenéd érdeklődését, ha pedig ezután is ilyen erőltetett, hagyni kell a francba.

2017. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. A külsőm fel szokta kelteni az érdeklődésüket de ha a személyiségem nem kelti fel akkor nincs értelme folytatni, lehet tudtam is magamban a választ csak megerősítés kellett, köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 30. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

kiábrándítalak, ma a nőknek sokkal fontosabb a külső. A belső az tök mindegy, legyen meg a külső, meg egy látszat.


Átmentek férfiakba...

Amikor a dagi csaj azzal küld el, hogy ő az izmos pasikat keresi, na akkor adtam fel.

2017. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4.

jaja de elvárás az van, és csak a külsőre (a belső az tök sablonos: legyen őszinte, ne csaljon meg, értelmes stb). Aztán túlválogatják magukat, pofikára esnek és telesírják a netet a hol van a normális pasi monológgal.

2017. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert egy gyökér. Ne legyél papucs, aki körülugrálja őt, hogy bármit megteszel érte hogy beszéljen veled. Egyenlőeknek kell lennetek, mindketten érdeklődnötök kell a másik iránt, különben sz4rt sem ér.. Most ő olyan mint egy kiskirálylány te meg egy rabszolga..
2017. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meg kell találni a közös témákat :)
2017. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8. Azért olyan sokat nem beszélgettünk, hogy ez megtörténhessen, nem szoktam hetekig húzni az ilyet, 1-2 nap után elbúcsúzok tőle magamban. Na mindegy, áradozott, hogy az egyik legempatikusabb ember a világon...
2017. júl. 30. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!