Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan maradhatna a koromnak...

Hogyan maradhatna a koromnak megfelelő az öltözködésem? 13/L

Figyelt kérdés

Mindig ( szerintem ) a koromnak megfelelően próbáltam öltözni. Choker, haspóló és társaik kizárva. Mindig egy boltban vettünk ruhákat amik gyereknek mégis "nagylánynak" öltöztettek. Azonban ezt idén kinőttem. Amikor vásárolni voltunk mindig korulneztem egyes poltok gyerekosztályán. Az egyik ilyen a Zara volt. Sokat beszéltek róla, tetszett is. Kár volt utánaolvasnom. Mindenki egy tömegboltnak írja le. Szóval attól tartok, hogy elítélnek amiatt mert ilyen cuccaim vannak/lesznek.

NEM ez az egyetlen hely ahol jártunk, de a másik pedig, hogy szeretnék egyedi maradni nem pedig tömeg lenni. Segítsetek légyszíves!



2017. júl. 30. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod hogy párosítani a cuccaid hogy egyedi legyél. Nem 1-1 ruhadarab számít
2017. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!