Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért itélik el...

Az emberek miért itélik el bisex, meleg és leszbikusokat? E

Figyelt kérdés
Általában a rockereknél és az emoknál szokott ilyen lenni. Emo rocker vagyok.

#nemesik jól
2017. júl. 30. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el.
2017. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretném tudni miért? ők is emeberek mint ők csak mások
2017. júl. 30. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindenki ítéli el. A primitív emberek meg mindent elítélnek, semmi se elég jó nekik. Én csak a bikiniben, platón vonagló 100 kilós melegeket útálom. Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá, hogy ki milyen zenét szeret, vagy milyen a szexuális beállítottsága. Én heteró férfi vagyok, de nagyon tudnék szeretni 2 leszbikus nőt miközben pl Megadeth-et hallgatnánk.:)
2017. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az E az mit jelöl a kérdőjel után?


Egyébként mindenkinek más rá az oka, nekem velük pl. semmi bajom, amíg nem csatlakoznak valami idióta LGBT+ "mozgalomhoz". Azok, akik radikálisan fogják fel, azt mondják, hogy emiatt kihal az emberiség (what? how?), de vannak akik a saját, eltitkolt homoszexualitásuk miatt utálják őket.


Rockereknél gyakori az ítélkezés, de emosoknál még nem hallottam ilyenről, én is voltam az, és olyan közösségben, de szerintem én voltam az egyetlen, aki heteroként viselkedett. :P

2017. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az E véletlen volt.
2017. júl. 31. 04:51
 6/7 DollarDog ***** válasza:
39%
Nekem sincs ugy nagyobb gondom velük! Csak ahogy fentebb irták, azt nem szeretem amikor hogy már szinte a torkodon dugják le hogy "ők melegek ők erre büszkék" akkor ne csodálkozzanak már ha elítélik őket! Ja, amugy innen ez a lenézés :D már rég elfogadta mindenki hogy ők ilyenek mégis évente meleg felvonulás! Minek? :/ amugy aki rocker az már rossz ember nem lehet :D
2017. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A biszexeket gyakran a leszbik es a melegek sem szeretik.

Ilyen a tarsadalom. Idovel ez is mulik majd.

2017. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!