Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homofóbok a leszbikusokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofóbok a leszbikusokat is elítélik, vagy csak a melegekkel van bajuk?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 14:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
A leszbikusok is melegek.
2015. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
A női homoszexuálisokkal szemben alapvetően toleránsabb a társadalom, sőt a legtöbbjük annyira korlátolt, hogy különbséget tesz a leszbikusok és a homokos férfiak között és csak ez utóbbit tartja rossznak.
2015. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki utál mindenkit. Mindenki! Mindenkit!
2015. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%

Ezt akartam mondani :D Először is a leszbikusok is melegek, homoszexuálisok.



Nem tudom, mikor fogják fel az emberek, hogy a női melegeket csak vulgárisan hívjuk leszbinek, ahogy a férfiakat buuzinak. :) Éééttted.


Egyébként pedig, egy homofób minden meleget elítél ( legalábbis a szexuális életüket mindenképp, normálisaknál ) , legyen az bármely nemű, vagy felfogású.

2015. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
2%

A "homofób" szó már a leszbikus, meleg közösség által használt negatív tartalmú kifejezés, ugyanannyi intolerancia van benne, mint a b.u.zi.z.ásban. Melegektől "homofób" címkét se egyformán lehet kapni. Valaki könnyebben osztogatja, valaki meg belátja hogy a többségi társadalmat nem kell feleslegesen cukkolni.


Nem tartom pl. semmilyen szinten sem címkézendőnek azt a 70-80 éves nénit aki csúnyán néz az utcán egymást ölelő női ruhában flangáló meleg párra, ahogy még egy négeren is meglepődött volna 25 éve.

2015. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
A szex magánügy. A nemi identitás is az. És semelyik nem ad okot büszkélkedésre, se megvetésre.
2015. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
4%
Nekem semmi problémám azzal, hogy valaki leszbikus vagy homoszexuális, csak ne tegyék közszemlére. Keresztény ember vagyok és hiszem, hogy az Isten azért teremtette a férfit és a nőt, hogy egymáséi legyenek, egyébként egyneműek lennénk. És hiszem, hogy ez így kerek-egész! Férfi a nővel, Nő a férfival!
2015. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó nem vagy keresztény. Nem léteznek keresztények, pontosan az ilyen bigott idióták rekesztik ki a másikat. Először nézz utána annak, hogy mi a kereszténység. Tudod a kereszténységben "Isten" sem létezik, nemhogy egy álomvilág a halál után. Kioktatok szívesen bárkit vallásokról, meg olyan dolgokról, mint a kereszténység, amiről halvány fogalmuk sincs az emberek nagy részének, hogy mi az, és mi volt az alapvető mondandója. Tanulással ilyen problémák elkerülhetőek lennének.

Úgy látom, hogy a Biológia is kimaradt az életedből. "Isten" nem teremtett semmit sem, főleg nem élőlényeket. Az ember, és minden más élőlény őse a tengerből származik. Mikor te még csíra vagy(voltál) (embrió), akkor még láthatóak az evolúció során eltűnt szervek. Pl kopoltyú helye ott van, 3. szemünk a fej tetején, amiből az agyunk egy része lesz. Ez a 3. szem még pár gyíkfajnál megvan, mondhatok még millió példát. Mikor sírsz, akkor a "tenger" folyik a szemedből. Ez is egy alapvető bizonyíték arra, hogy honnan származunk. A tenger sókoncentrációja megegyezik az emberi könny sókoncentrációjával.


Egyébként meg ez a téma, egy 60-100 év múlva már nem lesz baj. Egyre okosabbak az emberek, a vallásnak már nincs sok jelentősége szerencsére. Nem olyan buta birkák már az emberek, hogy minden marhaságot elhiggyenek. Ez volt régen is. Kávét bűn volt inni, mert az volt az "ördög" itala, mert fekete színű, és előnyös hatása is volt. Nem nevetséges? Kakaóval ugyan ez volt. Sok új dolgot, az egyház elítél. De előbb utóbb az egyháznak alkalmazkodnia kell az új dolgokhoz, vagy megszűnik. Mindig is ez volt, egy primitív dolog csak úgy tud fent maradni, ha alkalmazkodik.


"Nekem semmi problémám azzal, hogy valaki leszbikus vagy homoszexuális, csak ne tegyék közszemlére. "


Ha nem lenne problémád vele, akkor nem írtad volna, hogy ne mutogassák magukat. Semmi jogod nincs megmondani, hogy ki mit csináljon az utcán. Egyébként meg ebben az országban szerintem még senki sem látott meleg párt, csak jár a szájuk(ha meg igen, akkor biztos nem gyakran). Sose értettem, hogy ez miért fáj másnak. Ártanak vele másnak? Nem. Te ártasz azzal másnak, hogy elítélsz egy csoportot? Igen. Úgyhogy még mielőtt nagy szentnek hinnéd magad, nézz tükörbe.

2015. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10%
nekem egyikkel sincs semmi bajom, amíg ki nem mennek az Andrássyra szégyentelenkedni
2015. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
13%

8-as!

Mi az, hogy egy hívő ember bigott idióta??? Ha te is néha eljárnál hittanra, nem írnál ilyeneket! Te beszélsz kirekesztésről??? Hiszen te magad ezzel a véleményeddel elítélsz egy bizonyos csoportot, egy réteget, akik igenis hisznek az emberiség számára érthetetlen, megfoghatatlan világban! Aki hallgatja Isten igéjét, az pontosan tisztában van azzal, hogy mi is a kereszténység és mit is akar valóban mondani! A biológiai felfogásod nem hinném, hogy bárkit is átsegített bizonyos lelki válságokon. Mikor az ember életében sorozatos tragédiák történnek, szeretett hozzátartozó tragikus halála, rákbetegség, haldokló szülő, stb. Nem hinném, hogy arra gondol, hogy istenem mikor csíra volt vagy embrió, vajon mi lehetett, hanem keres egy kapaszkodót és abban reméli a gyógyulást a segítséget, mikor a biológia felmondja a "szolgálatot"! Úgyhogy hagyjuk ezt a biológiás megközelítést! Sokkal könnyebben átvészeltem a gyászt, mert volt mibe kapaszkodnom a szeretteimen kívül is.!


Nem azt írtam, hogy ne mutogassák magukat, hanem azt, h. ne tegyék közszemlére, szerintem a társadalom nagyon elítéli, és őszintén a nem szebb látvány egy férfi és egy nő, mint két férfi összesimulva? A jövő két különböző nemű ember kezében van! Vagy úgy gondolod, hogy a jövőt a klónok jelentik a "tökéletes" emberek? :)

2015. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!