Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért tartja a legtöbb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja a legtöbb fiú szexinek a leszbikusokat, de undorítónak a meleg fiúkat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor botlottam már ebbe a problémába, és nem értem miért nem lehet mindkét dolgot ugyanúgy elfogadni.
2016. márc. 12. 14:54
 1/8 October15 ***** válasza:
0%
Biológia? Amúgy pontosan ugyan annyira "nem oké" mindkettő annyi a különbség, hogy az első esetben effektíve célközönség vagyok a másodikban meg nem.
2016. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
írj rám és elmagyarázom :)
2016. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfiban ott a kényszer, hogy bizonygassa a saját férfiasságát és ez - kulturális okok miatt - annak egy módja.
2016. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerű:

Hetero helyzetben a férfiak a nőkhöz vonzódnak.

Mi a jobb egy meztelen nőnél? Két meztelen nő.

Ha egy férfi megdug egy nőt, felmerülhet az érzés, hogy "elvette tőlem" vagy "erősebb kutya győz, én kimaradok"... ha egy nő nyalja a másik nőt, ez nincs, hisz egy nő nem versenytársa egy férfinak... egyszerűen más kategória


tehát: nincs féltékenység, több a jelenlévő nő


és akkor itt jön a meleg fiúkra való rész:

a homofóbia talán legtalálóbb definíciója: "Attól való félelem, hogy egy férfi úgy bánik majd veled, ahogyan te bánsz a nőkkel." - ez sokmindent leír azért:D

általában aki undorítónak tartja a meleg férfiakat azt képzeli el, ahogy őrá nyomulnak vagy ilyesmi, míg logikusan egy férfi tudja, hogy egy lebszikus nem fog rányomulni, vagy ha igen, az sem baj, mert nő:D

szóval ezek a férfiak nem szeretnének "célkeresztté" válni.. és még nő sincs a szerkezetben, ami érdekelné

2016. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mivel a nők izgatnak a férfiak nem, 2 nő egymással mégjobban izgat 2 férfi pedig megjobban taszít. Ettől függetlenül elfogadom a melegeket is csak egyik se közelítsen "úgy".
2016. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Nálam egyforma undorító mindkettő.
2016. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én a leszbikusoktól irtódzom, de a melegeket bírom😃
2016. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a leszbikusokhoz vonzódnak, mivel nők, viszont a fiúkhoz nem, és emellett minden heteróban van valami minimális sztereotípia, előítélet a melegekkel szemben. Lehet ez pozitív, vagy negatív. De vicces dolog, hogy a legtöbb heteró férfi egy nevetés és egy "kösz, de én heteró vagyok" helyett egy "fúj mocskos b**i"-val válaszol egy meleg férfi közeledésére. Nem tudom miért, szerintem az, ha bejössz a saját nemednek, egy elég nagy bók.
2016. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!