Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek higgyek ebben a helyzetb...

Kinek higgyek ebben a helyzetben? A párom bűnöző?

Figyelt kérdés

Még régebben beleszerettem egy fiúba, a szüleim viszont kezdettől gyűlölték. De nem tiltottak meg semmi. Nem ellenezték a dolgot.

Pár hónap múlva apámnak az lett a dilemmája, hogy a barátom bűnöző. Apukámnak sok rendőr barátja van, és azt mondta, hogy segítséget kér tőlük, hogy nézzenek utána a páromnak. Mondta, hogy legalább biztos leszek a dologban, és ha ártatlan nem ellenzik a kapcsolatot, stb. Néhány nappal később elméletileg kiderült az igazság, miszerint a szerelemem maffiózó. Részletesen elmesélte, hogy milyen szörnyűségeket tett, én pedig bizonyítékot követeltem. Azt mondta, hogy majd a kapitányságon tájékoztatnak. Az időpont persze azóta sem jó.

Kényszeríteni akartak, hogy hagyjam el a barátomat, és többé ne beszélgessünk. Persze úgy csináltam, mintha hinnék nekik, de közben továbbra is tartottuk a kapcsolatot. Elég érdekes dolog, mivel állításuk szerint figyelik a telefonját, az azon keresztül zajló beszélgetéseket. Akkor kérdem én, hogy hihetik, hogy végleg szakítottunk?

A szerelemem persze mindent tagad, és nagyon hitelesen teszi. Magamtól eszembe nem jutott volna ilyet feltételezni. De a szüleim éjjel-nappal arról beszélnek, hogy milyen ótvar bűnöző az exem...

Mostanában mindent gyanúsnak vélek, amit a párom csinál. Lehet, hogy csak paranoias lettem, és nem is hazudik? Vagy a szüleimnek lehet igaza? Mit tegyek most?



2016. júl. 16. 23:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
72%

1. az bűnöző akiről a bíróság azt kimondta.

2. érdekes kérdés, hogy folyamatban levő nyomozásról, gyanúsított megfigyeléséről, a rendőrség hogyan adhat ki idegeneknek bármilyen információt is....sehogy... kamu az egész, amit apukád bemesélt...

2016. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
36%
Egy kib.aszott kisstílű ország ez, semmi más. Már hogy lenne itt maffia? Gondolkozz márXD De a legtöbb magyar ember arra alkalmatlan, hogy valami összetettebb/gondolkodást igénylő szervezett illegális dolgot összehozzon.
2016. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Neki gyerekkori barátai, és nem ez az első ügy, amiben segítenek, szóval ezért vagyok bizonytalan...
2016. júl. 16. 23:48
 4/55 A kérdező kommentje:
Van török maffia Magyarországon, amiről olvasni/hallani is lehet... Ettől függetlenül remélem, hogy a párom nincs benne
2016. júl. 16. 23:49
 5/55 anonim ***** válasza:
71%

A szüleiddel élsz? Akkor annyira "idős" nem lehetsz, gondolom a srác is elég fiatal még. Akkor már hogy lenne maffiózó? Arról nem beszélve, hogy ez nem teszem azt Amerika, hanem csak egy pici kis Magyarország! Ha annyira nagy bűnöző, akkor miért nem tartóztatták még le? És ha apukád konkrétan tudja, hogy mi mindent követett el a srác, miért nem mondja el neked pontosan, hogy te is rájöjj, hogy vele nem jó kezdeni?

Szerintem ezzel csak elijeszteni akarnak tőle, valamiért nem akarják, hogy vele legyél. Persze nem mondom, hogy abszolút nézz el a srácnak mindent, azért ha gyanúsabb dolgok vannak, akkor legyél óvatos! De nem kell paranoiásnak lenned. Hány évesek vagytok?

2016. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
37%

A barátod török? :O

Akkor ez verte ki a biztosítékot a szüleidnél.

Lehet benne van,lehet nem.

Megtudod, ha lecsukjak egyszer.

Mit dolgozik?

Miből van pénze?

Mit tudsz róla?

2016. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Én 16 éves vagyok, ő 27. Apukám szerint a barátomnak is vannak rendőri kapcsolatai, meg a szervezet segít neki...

A szerelmem csak röhögni szokott ha vallatom, vagy hitetlenkedek

2016. júl. 16. 23:57
 8/55 anonim ***** válasza:
79%
Na igen, a török maffiás hozzászólásodat csak most láttam. Ő török? Mert akkor tényleg az lehet a gondja a szüleidnek. Mindenesetre ha akkora bűnöző lenne, akkor már feltehetően börtönben csücsülne, ahogy már írtam.
2016. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Idegenvezető, a nagybátyja vállalkozásában. És mondhatni mindent tudok róla, ismerem a családját, stb...
2016. júl. 16. 23:59
 10/55 anonim ***** válasza:
74%
Akkor a korkülönbség is problémás lehet a szüleid szemében, ezért (is) féltenek ennyire tőle. Csak elijeszteni próbálnak. Járj nyitott szemmel és ne legyél naiv a sráccal kapcsolatosan, de azért ne is rettegj attól, hogy bűnöző.
2016. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!