Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti szoktatok irigykedn...

Lányok, ti szoktatok irigykedni olyan lányokra, akiknek sok fiú barátja van?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok. :) L
2017. júl. 31. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem is sok van. :)
2017. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, de ennek az irigységnek sose adok hangot, így senki se tudja, hogy az vagyok.

Nekem sajnos nincs sok fiú barátom, sőt egy sincsen.

2017. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben irigyeltem őket, igen, mert mindig is úgy éreztem, hogyha lenne elég bátorságom, nagyon sok fiúval jobban kijönnék mint egyes lányokkal. Elég "fiús" az érdeklődési köröm, ha lehet ezt mondani, meg a gondolkodásom se túl lányos. De általános iskolában meg gimi elején túl félénk voltam hogy néhány rövidebb beszélgetésnél több alakuljon ki fiúkkal. Most már jobb a helyzet, van pár fiú barátom, de még mindig lenne hova fejlődjek. Jövőre egyetem, kiderül elég bátor leszek e:D
2017. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Kiöltem magamból mindenféle féltékenységi érzetet. :)
2017. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem..engem inkább az zavar hogy a fiúk vagy átéznek rajtam, vagy csak barátként kezelnek.
2017. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!