Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legkínosabb-leg...

Mi volt életed legkínosabb-legröhejesebb szituációja?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Születésnapomra megkaptam a Battle Royale-t. Addigra már olvastam egyszer, csak szerettem volna egy saját példányt is. Amikor kibontottam a csomagolást, a nagymamám megkérdezte, hogy milyen könyv ez, amit kaptam, én meg hirtelen nem tudtam mit szólni. Mit mondhattam volna? "Arról szól, nagyi, hogy negyvenkét 15 éves gyereknek meg kell ölnie egymást egy lakatlan szigeten, amíg már csak egy marad."? Az unokatesóm, aki szintén ismeri a könyvet, szétröhögte magát az elképedt arcomat látva. Aztán én is elkezdtem röhögni, ők meg csak néztek, hogy most mi bajunk van :DDD
2017. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Friss jogsival menőztem a kocsival a városba integettem minden ismerősnek ahogy kell aztán egyszer annyira integettem hogy félrehúztam a kormányt és lepadkáztam a kocsit recsegett a dísztárcsa,hálistennek csak az tört meg. Nagyon kinevettek rendesen szégyeltem másnap suliba menni. De maga a tudat is mert kis korom óta vezetek,nem a jogsin tanultam meg vezetni meg need for speeden nőttem fel és így beégtem. Ez volt 6 éve azóta semmilyen balesetem nem volt.


A 2.pedig 4 éve lehetett ott aludtam egy fiúnál életembe elősször és akkorát pukiztam hogy felriadtam rá olyan igazi férfiasra sikeredett. Nagy "szerencsémre" a fiú nem aludt még és halodtam ahogy alig kap levegőt a nevetéstől én meg úgy tettem minths továbbra is aludnék.


Ez a kettő ami mély nyomot hagyott bennem.😅


24N

2017. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Amikor a párom beültetett nekem vad idegen haverjaihoz a kocsijukba hogy ők visznek haza és be sem mutattak csak ülj be és go es kb egy orát utaztunk és lila sejtésem nem volt arrol miről beszéljek, a tetejébe le is blokkoltam, plusz pont olyat kérdeztek amire válaszolni sem tudtam, kín volt az egész ut a benzinkutas pihenővel együtt. Másnap hívták a barátom, gondolom kibeszéltek, letette a telot es szájhuzva nézett rám, mintha beégettem volna, hogy ilyen kuka nője van.


De rengeteg esetben szívtam még a haverjaival ezen felül. Pl beszologattak, azt sem tudtam lereagálni..vagy volt, hogy inkább a kocsiban vártam inkább, míg haverozik, az is gáz volt..

2017. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*beültetett engem
2017. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legkínosabb az volt, amikor sztem egy étteremben a kaja, amit ettem, vagy romlott volt, vagy az újdonságra volt érzékenyebb a gyomrom, mindenesetre bazi nagy hányingerem lett tőle. Mentem 2x hányni az étteremben, úgy tűnt, lecsillapodott, megyek fizetni, ott a pincér előtt rámjött megint, szerencsére pofazacskóban a nagyját vissza tudtam tartani (szerencsére jó fej volt a srác)... elindultam haza... hát olyan szinten volt hányingerem, hogy 5percenként kellett... persze zacskó nincs nálam és este 11 volt vasárnap, hogy egy bolt se legyen nyitva (akkor még boltzár volt)... szóval úgy mentem haza, hogy kb. minden kukába belehánytam... metróról is le kellett egyszer szállnom (6 megállós úton) hányni... sztem mindenki azt gondolta, részeg vagyok, pedig nem :D.
2017. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1* szó szerint bef*tam:(.

Másik alkalommal pedig egy katonát biztonsági őrnek néztem:).

2017. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok volt, - ez az egyik közülük:

Amatőrzenészként egy Jászsági falu kiemelt vendéglátóhelyén léptünk fel az együttesemmel és illetlenül köszöntem a közönségnek, miután elkezdődött a fellépés. Igen kellemetlen emlékként örzöm ezt a mai napig is.

2017. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
7# csak a lényeget sikerült kihagyni😡
2017. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!