Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legkínosabb/legviccesebb...

Mi a legkínosabb/legviccesebb történeted?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Az kínos, ha egy visszahúzódó lány egy személlyel fogyatékosan táncol, hangokat adnak ki mint valami nem normális, és rájuk nyit a tanár.
2016. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bentlakós bébiszitter voltam egy kínai családnál. Nem volt időm levinni a szemetet, a csaj meg sárkány volt, aztán amikor hallottam, hogy hazajön, bevágtam a zsákot a sarokba a szobámban. Elfelejtettem... Pár nap múlva eszembe jutott, és mivel húsos doboz is volt a zsákban, addigra tele lett a sarok fehér kukaccal. Undoromban fogtam a porszívót, és felporszívóztam őket, de nem ürítettem ki rögtön. Mikor kiürítettem, tele volt döglött léggyel... :D Már háziasabb vagyok... :D
2016. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran utazom buszon,(egy autónk van általában a páromnál).

Van egy "rossz szokásom" elég rég óta,tehát ha valahova megyek szeretem ha szépek a kezeim is ,száraz bőröm van és ha valakivel kezet fogok akkor ápolt legyen az is ugye....

Szóval szinte tele volt a busz,szokásosan elővettem a kézkrémet,tubusos,kevés volt már benne és ahogy megnyomtam fékezett a busz meg ugye még hirtelenebb lett a mozdulat... és az előttem ülő "szénaboglya hajú"idősebb hölgy haján landolt a fehér krém ilyen lefolyó cseppekbe beterítve. Először döbbenet ült az arcokra,az enyémre is meg szégyen,de a következő pillanatban úgy röhögött a fél busz,hogy jaj...én meg előszedtem egy smink törlő papírkendőt és elnézést kértem a nőtől,-ne haragudjon de valami a hajára folyt és ha megengedi letakarítom....


Annyit ért az egész,hogy most már itthon kenem be a kezem indulás előtt!

2016. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!