Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legkinosabb dolog, ami...

Mi a legkinosabb dolog, ami történt veletek az utcán, mások szeme láttára?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap egy nagyon cikis dolog történt velem és nagyon rosszul érzem miatta..És kicsit megkönnyebbülnék, ha mások is leirnák a gázos sztorijaikat és megbizonyosodnék arról, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen :"D

18l


2016. nov. 9. 19:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Inkább írd le a tiéd, hogy megnyugtathassunk, csak beképzeled a gázosságát.
2016. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Horvátországban voltunk vár látogatáson. Ruhában mentem, amit a nem várt szél szépen felfújt, úgy, hogy kilátszott a bugyim. Ott volt egy apuka a két velem egy idős fiával.

15/L

2016. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy csak beképzelem :D

Szóval egyik reggel felkeltem és éreztem, hogy kavarog a hasam és hányingerem van. mondtam is a szüleimnek, hogy nem hiszem, hogy igy el tudok menni az iskolába, de csak ordibálást kaptam válaszul, hogy biztos csak lógni akarok és azonnal menjek készülődni és menjek az iskolába. Szóval kész lettem, elindultunk, de már amikor beültünk a kocsiba és megéreztem az autóillatositó szagát, azt hittem, ott helyben elokádom magam. De úgy voltam vele, hogy majd jobban leszek, ha ettem az iskolában. Aztán anyámék kiraktak a buszmegállónál és felszálltam a buszra, de 2 megálló múlva már végem volt, tényleg éreztem, hogy mindjárt rókázni fogok, ezért úgy döntöttem, leszállok a következő megállónál, hátha a friss levegőtől jobban leszek, de ahogy kinyilt az ajtó, leszálltam és rögtön el is hánytam magam :"D És a busz közbe tömve volt, szóval vagy 50-en legalább végignézhették...

Szerintem most legalább fél évig vagy 2 busszal korábban fogok járni xD

2016. nov. 9. 19:18
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy létezne annál kínosabb, mint amikor valaki, fényes nappal, hömpölygő tömegben, a Corvin áruház kirakata előtt összefossa magát.

Ezt übereld Kérdező! :D

2016. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Oké, a hányás bizonyos emberek szemében gáz dolog lehet, de a normálisabbak felfogják, hogy rosszullét az oka.
2016. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%
Az a legkínosabb, amikor ki kell lépnem az utcára...
2016. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Buszmegállóban pisáltam késő este, mert nem jött a busz!

Betalált két rendőr, és megbirságolt, közbe megérkezett a busz, és mindenki végignézte, plusz még a buszt is lekéstem, és tele volt ismerőssel.

2016. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A betegség nem szégyen.De mégis mitõl hánytál?
2016. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy csajjal szemeztem egy járaton , ő hamarabb leszállt én gyorsan utána . Hátra lesett és kissé mosolygott . Épp beérem és megszólítani készülök mikor szemből üvölt egy hang : - Szeva Laca , 1 év után ma jöttem a sittről ! Igyunk valamit és elkezd ölelgetni a nyomorult. ... Csaj sietve balra én meg látszóan erőltetett vigyorral kényszeredett párbeszédbe elegyedtem a régi ismerőssel .
2016. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele! Bárkivel megeshet ilyen. Talán itt falu helyen még híre is menne de ott Pesten nem hiszem , hogy bárkit érdekelne.:)
2016. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!