Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az oktatók miért vannak...

Az oktatók miért vannak mindig hosszúnadrágban?

Figyelt kérdés
Feltűnt, amikor voltam vezetni, hogy minden oktató hosszú nadrágban volt, 40 fokban is. ez náluk valami egyenruha, vagy csak szokás? :D Na meg persze au elmaradhatatlan ing és szemüveg, ami sosincs a fejükön.
2017. aug. 1. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hosszú farmerban vagyok 40 fokban 😂
2017. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én oktatóm melegben térdnadrágot hord.
2017. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, a normálisabbja azt visel. Szerintem pusztán tisztelet és jómodor plusz neki ez a munkahelye. Persze vannak a bunkók (nemcsak oktatók) akik a hivatalos helyekre is rövidnadrág papucs atlétában mennek.. Büdös bunkók.
2017. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó, le merném fogadni, valami androfóbiás barom vagy, aki ha férfit lát, elkap a hányinger, igaz?

Az ilyeneket kellene fellőni mind a holdra, de legalábbis egy kemény pszichológiai vizsgálatra elküldeni...

idióta.

2017. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normál munkahelyen hosszú nadrágot és inget szokás viselni, a rövidnadrág szabadidööltözet.

A napszemüveg meg értelemszerüen kell ilyen idöben vezetéshez

2017. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

irodában pl. nem kellene bemenni sortban meg papucsban.


pl. egyetemen is képzeld el meleg idő lenne, és bemenne egy oktató sortban, papucsban meg egy atlétában, mondjuk nyáron nincs oktatás, de mondjuk májusban.

2017. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az oktatóm rövidnadrág, papucs, trikó kombóban jött mindig nyáron.

Én mondjuk direkt kicsit vastagabb pólót is vettem fel azért hogy ne izzadjam össze a kocsiját ha nem muszáj.

2017. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Psycho ***** válasza:
100%

Sok helyen ez egyfajta munkahelyi etikett. Egyéni szinten ez értékrend, munkahelyi szinten meg munkahelyi kultúra kérdése.

Én dolgoztam olyan helyen is, ahol lazább volt ilyen tekintetben a szokás (tény, kisebb, 5-6 fős vállalkozás volt), és a cégvezető is térdnadrágban volt a nyári melegben.

Ahol most melózom, ott is mehetnék rövidnadrágban, de emberekkel dolgozom, és kvázi hivatalos közeg, ezért inkább hosszúban megyek - kivéve amikor horror meleg van, olyankor teszek kivételt. Idén 2 ilyen alkalom volt összesen.

2017. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!