Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam selejtnek?

Miért érzem magam selejtnek?

Figyelt kérdés

Néha olyan, mintha körülöttem mindenki tökéletes lenne, én meg selejtes.

Nézek más lányokat, hogy milyen szép a hajuk, bőrük, mindenük, miközben én se vagyok csúnya. De magamon semmi nem tetszik. Ha tetszik mondjuk egy ruha máson, és olyat veszek magamnak én is, magamon már nem tetszik. Csak addig, ameddig máson van.

De ugyanez van a hobbikkal, sportokkal, akármivel. Minden tetszik, amit más csinál, de ha én elkezdem, olyan esetlennek érzem magam.

Nem tudnám megmondani, mi bajom a külsőmmel, nincs semmi kirívóan csúnya rajtam, amit ha megváltoztatnék, változna minden.

Egyébként jó irányba halad az életem, munka, párkapcsolat, anyagilag is helyrejöttem...

De ha meglátok valaki mást, azonnal cserélni akarok vele, korra, szakmára, külsőre tekintetlenül, csak mert ő valaki más...


Mi ennek az oka?


23l


2017. aug. 1. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenki így gondolja, akinek nincs mérhetetlen nagy egója, szóval semmi gond nincs ezzel.
2017. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert mindenki azt akarja hogy selejtnek erezd magad, igy tobbet koltesz kozmetikai cuccokra, feleslegesen draga ruhakra, plasztikai mutetre, motivacios treningekre, kamu-egeszsegtudatos etrendre, kiegeszito tablettakra. Az ember osztonosen osszehasonlitja magat a kornyezetevel es ezek ellen nem lehet nyerni, mert nem is valosagosak. Akikkel cserelni akarsz ugyan ugy erzik magukat minte te.
2017. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit 1., 2. válaszoló írt + folyton összehasonlítgatod magad másokkal.
2017. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felszínes dologgal foglalkozol, más a két kezét összetenné, ha csak ennyi gondja lenne.
2017. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ezzel pasik is vannak így....néha nekem is volt ilyesmi érzésem bár én inkább azt éreztem, hogy azért nem vagyok megfelelő, mert van egyéniségem, és nem vagyok tucat :)
2017. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!