Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan foglaljam le magam...

Hogyan foglaljam le magam valamivel, ha semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok előbb-utóbb nagyon befordulok és egész nap csak az öngyilkosságon jár az agyam, meg azon, hogy mennyire semmit nem érek senkinek.

Ilyenkor az emberek idegesítenek, ezért mindenféle közeledést bunkón elutasítok.


Csak az tud segíteni, ha valami miatt muszáj vagyok csinálni valamit. Most pl dolgozom hétköznaponként, és legalább arra a pár órára tök jól érzem magam, eszembe sem jut, hogy nincs értelme az életemnek.

Aztán hazajövök és kezdődik minden elölről..


Semmihez nincs kedvem, tehát tényleg SEMMIHEZ (minden untat/idegesít), csak feküdni az ágyamban és sajnálni magam. Viszont, ha nem csinálok semmit, akkor csak rosszabb lesz.. De sajnos kevés olyan dolog van, amit muszáj csinálni és örömmel tölt el (mint most ilyen a munka, de pl az iskola nem ilyen).


Ez egy paradoxon, de mit csináljak?


2017. júl. 17. 18:17
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F
2017. júl. 17. 18:17
 2/3 Metionin ***** válasza:
Kezd el valami sportot vagy iratkozz be egy könyvtárba és olvass. Vagy keress különböző hobbikkal foglalkozó oldalakat a neten, nézegesd, hátha valami megtetszik. Menj önkénteskedni állatmenhelyre. Kezdj el megtanulni egy nyelvet. Szórakozz logikai játékokkal. És minden nap állj a tükör elé és mondd el magadnak, hogy te egy tök jó arc, értékes ember vagy.
2017. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, depressziós vagy :)

Vagy menj el orvoshoz, vagy vegyél önfejlesztő könyveket, és próbálj rálépni a fejlődés útjára, akár sporttal (napi fél óra kocogás rengeteget segyt, higyj nekem), akár bármi mással. Egy idő után meg fog jönni hozzá a kedved. Szinte mindenki szokott néha így érezni, de az élet megy, folyik, neked pedig küzdened kell!

2017. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!