Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hatalmas selejtnek érzem...

Egy hatalmas selejtnek érzem magam. és a legszomorúbb, hogy az eddigi életem is ezt támasztja alá. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

sokáig nem kellettem egy nőnek sem. majd volt egy 2 éves kapcsolatom, ami azért fejeződött be, mert a nő élveztem a randikat, a romantikázást, de össze már nem akart költözni velem, és így ki van zárva a legnagyobb álmom: a családalapítás.


Rajta kívül meg még nem kellettem senkinek. Állítólag nem vagyok csúnya, és rendes, normális srác vagyok.


Viszont ha belegondolok, hogy 24 évesen itt vagyok úgy hogy még soha nem volt párkapcsolatom. (azt a két évet nem tudom annak hívni, hiszen majdnemhogy a szeretője voltam)


Hatalmas nagy selejtnek érzem magam, és úgy érzem soha a büdös életben nem lesz valósul meg az álmom, és nem lesz családom.


Csak az Anyukám miatt nem leszek öngyilkos, de nagyon vágyom rá.

és nagyon nehéz úgy élnem, hogy ilyennek érzem magam, hogy ennyire nem valósulhat meg az álmom.

Nehéz koncentrálnom a munkahelyemen, nehéz tanulnom mellette, de a legkínzóbb mégis a szabadidőm, amikor konkrétan érzem, hogy hiányzik egy nagy Ő az életemből.


és ami frusztráló: nem barátnőt nem találok, az talán menne, hanem a Páromat nem találom.


hogyan tovább?


optimista lenni már nem tudok...


2012. máj. 19. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Őszintén mit vársz tőlünk?

Amugy,ha nekem nehezebb napjaim vannak imádkozok Istenhez és megoldódnak a problémák. Ha nem.vagy hívő,akkor csak sajnáltasd magad.

2012. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,próbáld meg sportolj,sportolj,sportolj.Hagyd a nőket!
2012. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ismerkedj.


Úgy nem is fogod megtalálni a párodat, ha csak keseregsz.


24/N

2012. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre!
2012. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is próbálj meg egy kicsit pozitívabb lenni és valami örömöt találni az életben. Tudom, hogy ez nagyon nehéznek tűnik, mikor ennyire vágysz valamire és nem jön össze. De az élet értelme nem csak az hogy megtaláld a nagy Őt és annyi minden dolog van aminek örülhetsz és ami miatt boldog lehetsz, amíg meg nem találod a társadat.

Egyébként tudom nagyon jól, hogy hogy érzel, ugyanannyi idős vagyok mint te, a különbség csak annyi,hogy én még tényleg sosem kellettem egy férfinak se, még csak kézenfogva sem sétáltam senkivel az eddigi 24 évem alatt, nemhogy csók stb. Persze, hogy nagyon hiányzik valaki, de attól még nem ülhetek egész nap egy sötét szobában sajnálva magam. Most épp abban lelem örömömet, hogy dalszövegeket fordítgatok , fejlesztem a nyelvtudásom, új recepteket próbálok ki, biciklizem és gyönyörködöm a tájban stb.

Ha már nagyon magad alatt vagy, menj ki egy kicsit a természetbe, mindjárt jobb kedvre derülsz! És ki tudja talán összefutsz valakivel séta közben, sose lehet tudni. :D

És az öngyilkosságot meg felejtsd el, semmit nem old meg és túl értékes az élet ahhoz, hogy csak eldobd magadtól.

Külföld is jó ötlet, dob az ember önbizalmán, ha látja,hogy egyedül is el tud boldogulni, idegen környezetben. Írtad, hogy tanulsz, talán megcsíphetnél valami ösztöndíjat.

Fel a fejjel! :)

24L

2012. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatást.


a külföld elmarad, mert itt van munkám, ami külföldön nem biztos hogy összejönne. (nagyon szerencsém van, hogy itt egyáltalán összejött)


lehet hogy kéne sportolnom valamit, itthon szoktam edzegetni súlyzókkal, hogy valamennyire formában legyek, de jobban örülnék ha lennének edzőtársaim.

2012. máj. 19. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:

szia. én is családcentrikus vagyok, családalapítás úgymond az "álmom", és nem a karrier, vagy más, de! ettől függetlenül nem felejtek el élni, élvezni az élet egyéb dolgait, és csak közben várni az igazit.

remélem érted, mire gondolok:)

23N

2012. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Minél jobban görcsölsz, annál kevésbé fogod megtalálni a nagy Őt.Lehet, hogy te nem úgy látod, de kisugárzik az erős akarat, ami taszítja a nőket. Én már lemondtam mindenről, nem is kerestem, berendeztem az életem az egyedüllétre. És beütött...egy szupermarket előtti vásárlókocsi-váltásnál.

/Nem volt 100 forintosa/.

Ne add fel,még nagyon fiatal vagy!

A kislányunk éppen a 39. születésnapomon jött a világra.

2012. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert amiket itt leírtál, az egy súlyosbodó depresszió. (Értéktelennek érzed magad, öngyilkossági gondolatok, szabadidő kínzó eltöltése, üresség, céltalanság, döntésképtelenség.) Antidepresszánsokkal ma már kiválóan kezelhető ez a betegség. Ne szégyellj szakembertől segítséget kérni!
2012. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia 23/L vagyok, csak ennyi a problémád ? :D

Már bocsi. Rajtad kívül még 5millió23ezerkétszáztizenkettő embernek is ugyanaz, magyarán, hogy keresi élete párját. Tudod vannak olyan tulajdonságok az életben, amivel könnyebb megtalálni a NAGY Ő-t. Például: türelem, kitartás, vidámság, család szeretete. Ne haragudj, de ez nagyon nevetséges, hogy azért akarsz öngyilkos lenni, mert nem találtad még meg a nagy szerelmedet 24 !!! évesen. Bele gondoltál már, hogy akár 80 évig is élhetsz? És már a 24. évnél azt mondod: kész, ennyi nincs több erőm. Tudod még mi minden nehézség lesz az életben? Tudom, hogy egyedül nehéz, de ilyen hozzáállással senkinek se fogsz kelleni.. Van aki megtalálja, aztán meghal, vagy elrabolják, vagy gyógyíthatatlan beteg lesz,évekig pelenkázhatja meg mittudomén. És mégis él, mert nem adhatja fel. Kicsit önzőnek is tartalak, egy cseppet sem érdekel a környezeted /talán csak anyukád/, mert az a te legnagyobb bajod, hogy nincs melletted az asszony.

2012. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!