Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyanok akik szégyenkén...

Vannak olyanok akik szégyenként tekintenek arra hogy nem fehér bőrűek?

Figyelt kérdés

Tegnap este beszélgettünk munka vége felé az egyik cigány csávóval, és mondta hogy "Ha nem lennék ilyen fekete, sokkal könnyebb lenne ismerkedni, kapcsolatot kialakítani magyarokkal, nőkkel is de így meg csak a saját fajtánk között tudunk nyújtózkodni, én meg lepasszolom némelyik csajt, ha egy fél évre lennék cigány, átértékelném hogy mekkora előny a bőrszín"


Az én válaszom erre az volt nem a származtatással van gond, hanem a normális ember rögtön úgy ítél hogy na ez is biztos bandita, hiába vagy rendes, a többség nem az.


2017. aug. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Már nem azért, de aki tényleg jó ember annak olyan a kisugárzása, és bármilyen a bőrszíne nem fogják banditának gondolni.
2017. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van benne valami, de akkor miért nem látni magyar csajt, még tanult cigánnyal sem? Ha nyitott szemmel járok az utcán, lehet akármilyen jóképű valaki, rá se néznek ha barna.

Talán a pénz felülírja ezt.

2017. aug. 1. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hol élsz, de felénk nagyon gyakran látok fehér csajt sötét bőrű romával.
2017. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl megnézem a helyes srácokat az utcán, nem érdekel ha roma, afro vagy akármi.

Nekem is van néhány ismerősöm aki roma sráccal jár. Vannak akik a tipikus roma csávókkal járnak, gondolom nem kell részletezni hogy milyenek. Meg vannak olyanok akik teljesen normálisak. Tanulnak/dolgoznak, udvariasak stb.

A barátod lehet csak rossz helyen keresgél.

2017. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!