Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ez bejönnek nektek?

Lányok ez bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,nagyon önbizalom hiányom van.most van egy lány aki nagyon tetszik.csak az a baj hogy nem nézek ki 21nek csak kb 18 nak.ebbol adódoan elég vékony vagyok 172cm és 55kg.egyszerűen nem birok hízni.elmezdem kondizni de az még több hónap mire elkezd látszódni.addig meg nem birom ki hogy ne beszéljek vele.szerintetek nagyon gáz igy a testem?
2017. aug. 1. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem látott még? :O
2017. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem minden a tested ne akkor kezdj el vele beszélni mikor kigyurtad magad :DD
2017. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5 év mire kigyúrod magad, addig hozzá se szólsz?
2017. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Őszintén megmondom, szerintem igen! Igaz nem láttalak meg, de azért 55kilo egy fiúnak nem áll jol! Próbálj sokszor enni egy nap, egészségesen azért, de csokit és pekarukat is ehetsz azért hátha hizol tole. Biotechben is lehet venni valamit( nevét nem tudom,de a barátom is itta) amitől hizhatsz, és közben edzel és hamar meglátszik. Igaz jó édes, de hamar meglátszik. A párom 1 hétig itta kb., és edzett otthon és a hasán a kockák elkezdték latszodni. De hamar abba hagyta és hát sajna semmi változás 🙁

Szóval egyel sokat, igyad és tornazz!! Sok sikert 😘

2017. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Látásbol ismerjük egymást.

Akkor ez ne legyen akadály?

Nem gáz ha a lány több kg?

2017. aug. 1. 21:04
 6/18 anonim válasza:
Előző vagyok... De attól beszélj vele, erről is beszélhettek hogy elkezdtél edzeni pl. Ne várd meg míg izmos leszel, és nagyobb darab!
2017. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Apámra ütöttem,ő is vékony volt mindig.
2017. aug. 1. 21:05
 8/18 anonim válasza:
Hát amúgy nem gáz, én is több mint 3 éve vagyok a párommal és 58-60 kilonal mozgunk. Bár kicsit idegesit, örülnék ha nagyobb darab lenne. De hát így is szeretem. A szerelemben nem számít a sulyotok!
2017. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne kondizzál, inkább túrázz és ússz! Ezektől garantáltan meg fogod enni még a vasszöget is! És ezek erősítik leginkább a lelket, főleg a túrázás.
2017. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom hogy látom hogy milyen fiúkat likeolgat,és olyanokat akik annyi évesek amennyinek néznek
2017. aug. 1. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!