Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ez bejönnek nektek?

Lányok ez bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,nagyon önbizalom hiányom van.most van egy lány aki nagyon tetszik.csak az a baj hogy nem nézek ki 21nek csak kb 18 nak.ebbol adódoan elég vékony vagyok 172cm és 55kg.egyszerűen nem birok hízni.elmezdem kondizni de az még több hónap mire elkezd látszódni.addig meg nem birom ki hogy ne beszéljek vele.szerintetek nagyon gáz igy a testem?
2017. aug. 1. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, szerezz önbizalmat. Nem a külsőddel van a baj, hanem a fejeddel! Egy lányt sem fogsz megkapni, ha sugárzik belőled, hogy nem vagy magaddal jóban!
2017. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek?
2017. aug. 1. 22:06
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem a tested a lényeg, de még a magasságod sem. Hanem a fejed.
2017. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Akkor van még esély?
2017. aug. 1. 22:31
 15/18 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy az ilyen kérdéseknél mennyi káros válasz van! Nem tudom, hogy csak rosszindulatból adtok hiú reményeket és közhelyeket, vagy jóindulat vezérel, csak fogalmatok sincs a világról - a lényeg, hogy inkább ne tegyétek. Ezeket a baromságokat, hogy "az önbizalom belülről jön" "nem számít a testalkat" stb. hagyjátok meg magatokban, mert tényleg rengeteget ártotok vele a bizonytalan segítségkérőknek!



Kérdező, neked meg adok egy valóban használható tanácsot. Rajtad áll, hogy megfogadod-e, de figyelmeztetlek, ha álomvilágban élsz, akkor iszonyatosan meg fogod szívni!



Már eleve ott rontod el a dolgokat, hogy ez a lány számodra ilyen bálvány lett, akit imádsz már most, akiért bármit megtennél, aki már most túl fontos neked.

MIÉRT IS? Mert jól néz ki? Mégis mi a bánatot tett ez a lány azért, hogy fontos legyen neked? NEM LEHET FONTOS SZÁMODRA. Érted? Ha már most ekkora fontossággal bír, már látszani fog rajtad, ideges leszel - akkor pedig el is úszott az esélyed.


A nőknek az értékes hímek kellenek. Az értékes az, aki alkupozícióban van. És tudod ki van abban? Akinek kevésbé fontos a kapcsolat. Ismétlem: akinek kevésbé fontos az adott kapcsolat, az uralkodik.


Ha neked már most ilyen fontos ez a csaj, akkor ki vagy szolgáltatva neki, ergo ő van alkupozícióban, tehát te értéktelen vagy.


Ha beszélni akarsz vele, akkor beszélj - de kezeld úgy, mintha az iskolás unokahúgod lenne. Akit bírsz, bár néha az agyadra megy, akit ugratsz néha és AKITŐL NEM AKARSZ SEMMIT. Ez majd leveszi a hátadról a terhet, és lazábbá tesz.


Ez még mindig nem garancia a sikerre. Sok tényezőből áll az a tulajdonsághalmaz, ami egy férfit vonzóvá tesz egy nő szemében. De nem sok választásod van.

Ha betartod a tanácsom, akkor LEHET, hogy összejön valami.

Ha nem tartod be, akkor BIZTOS, hogy nem jön össze semmi.

2017. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utsó, ha a kérdezőnek olyan helyes arca van, hogy niagarát csinál a lányok bugyijába, pont nem fogja érdekelni a kiszemeltjét, hogy pár kilóval kevesebb az átlagnál.
2017. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

10:19

Igazad van.az a baj hogy régóta tetszik és elkönyveltem magamba hogy biztos jófej meg ilyenek,és lehet ez tetszett meg benne,közbe meg lehet pont ellenkezőleg van.lehet tul sokat gondoltam rá és úgy kezeltem már a dolgot hogy milenne ha együttlennénk. Beleéltem magam.elkell fogadnom hogy semmi közünk egymáshoz...

2017. aug. 2. 12:03
 18/18 A kérdező kommentje:

Megszivtam rendeaen.elkezdem beszélni vele erre meg irtam neki ő m3g m3g sem nézte az üzenetet kb egy napja...

Ennyit erről

2017. aug. 12. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!