Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek életvidámabb?

Hogyan legyek életvidámabb?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy néha eléggé búvalb*szott vagyok. Akár osztálytársaim közt, akár egy tali alkalmánál van, hogy egész jól elvagyunk, majd valaki beolt, vagy mond valami negatív dolgot, és beüt a crack, hogy jó, akkor mostantól nem érdekel minket az egész és teljesen negatívvá válunk.

Pedig én szeretnék kissé pörgősebb, kissé komolytalanabb lenni, de valahogy nem sikerül.

Esetleg valakinek valami ötlete, hogy hogyan szabadulhatnék meg ettől és lehetnék felszabadultabb?

17/F


2017. aug. 2. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat sajnos erre egyseges recept nincs, mindenkinel mas mukodik. De az eletvidamsag osszefugg az eletenergiaval, azt pedig lehet novelni. Sportolas az egyik legjobb modszer ra, menj el minden nap futni, vagy uszni, de barmilyen sport jo ahol hetente legalabb ketszer haromszor nagyon kifaradsz.

A masik jo modszer pedig kreativ tevekenyseg, muveszet, zene, illetve konyvek olvasasa is segit hoszzu tavon.

Mert ha ures az ember elete, es igazabol nem tolti ki semmi hasznos dolog akkor az elme elobb utobb unatkozni kezd, annak pedig mindig szomorusag, negativ gondolatok, es depresszio a vege.

Remelem tudtam segiteni.

2017. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja. Illetve az, hogy nyiss a többi osztálytársad felé és add önmagad, nem szabad minden apróságon megsértődni.
2017. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!