Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van esélyem a korombeli...

Van esélyem a korombeli fiuknál fiús lányként?

Figyelt kérdés
Fiúsan/sportosan öltözködöm(nem a bő cuccokra gondolok)imádom a focit a gépes játékokat és sok fiú barátom van, és az lenne a kérdésem ahogy már a címben is írtam van esélyem? 13/L

2017. aug. 2. 22:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérek.Előre is köszönöm☺
2017. aug. 2. 22:20
 2/13 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen csajt ismertem, szerintem nagyon jó csaj volt, de sokan megszólták. Ember függő...
2017. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szia! Persze h van! Sőt sok fiu szereti ha a barátnő nem egy cicababa aki semmit sem tud csak a korm3tbreszelgetni... Mikkel játszol?
2017. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
League of Legends,Pladins,Tf2 ezek a nagy kedvencek.És köszönöm az eddigi válaszokat engem nem közösítettek még ki egyszer sem szerencsére😉
2017. aug. 2. 22:32
 5/13 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézés telórol nehezebb.
2017. aug. 2. 22:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem simán, én is ilyen fiús vagyok, persze szüleim, lány osztálytársaim megszólnak, de a fiúk egyáltalán nem.

14/L

2017. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valakinél biztos
2017. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
En kicsit idosebb vagyok, de mikor gyerek es kamasz voltam, en is ilyen fius kislany voltam. Az az oreg roka tanacsa, hogy az en tapasztalatom az, hogy hosszu tavon nem fogsz a dologbol jol kijonni. Ha nem is akarsz plaza cicababa lenni csipkevel meg loknival, idovel akkor sem art ha egy kicsit noiesebben oltozol. Nem kell az unalmas klasszikus noi cuccokat hordanod ha nem a stilusod, de vannak vagany stilusu noi ruhak kiegeszitok stb, es hosszu hajjal is lehet focizni, sportolni. Talan ha nem vagy biztos benne, nezz olyan fiatal celebeket akik ebbe a tipusba tartoztak, megis noiesek voltak pl Avril Lavigne.
2017. aug. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindenkinek ment a zöld pacsi!😉
2017. aug. 3. 11:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Van, de ráérsz még a kapcsolattal. :D
2017. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!