Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal,18 keresztény lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal,18 keresztény lányként hol ismerkedhetnék korombeli keresztény fiúkkal?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakavatott, de mondjuk, mise után a templom előtt?
2014. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég, ha csak papíron vagyok keresztény?:D
2014. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A mise nem épp ismerkedésre való...
2014. okt. 23. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt írta UTÁN. Ha utána beszélgettek, abban nincs semmi rossz. Nyilván nem ALATT.
2014. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Zarándoklaton, templomban, vasárnapi iskolában, keresztes háborúban, misszióban, ételosztáson, zsinaton, Vatikánban.
2014. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek akarsz ismerkedni?
2014. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imádkozzunk,hogy össze hozzon a sors,testvérem.
2014. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni ilyen egyházi összejövetelek, fesztiválokon, de ahogy már írták, esetleg mise után, bár ott általában egy megszokott csoport jár, mindenki ismer mindenkit (legalábbis nálunk) és van interneten keresztény társkereső is. Ott ismerkedhetsz, bár mostanában egyre kevesebb a hithű keresztény fiú.
2014. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

WWW.keresztenyfiuk.hú

Téged keresnek Henike xd

2014. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt máshová írtam egy ismerkedni akaró református lánynak, szerintem ide is pont jó lesz:


"25/F hívő, református


Szerintem nagyon. Sajnos nagyon kevés értékelhető hívő református fiú van.


Tippjeim:

1. "Keressétek először az Isten országát, utána ráadásul minden megadatik nektek." Figyelj Istenre, és vegyél részt valamilyen szolgálatban. Természetesen egy szolgálat nem társkereső hely, de ha odaadóan szolgálsz, az mindenkinek fel fog tűnni. (Ne ismerkedni menj, az visszatetsző!!!)

2. Ne ragaszkodj a reformátushoz! Istennek egy egyháza van, hidd el nagyon jó arc baptisták, evangélikusok, stb vannak. Csak figyelj arra, hogy hívő legyen.

3. A biblikus látásmód nagyon szexi, és tapasztalatból tudom, hogy a hívő fiúk nagyon nagyra tartják. :)

4. Legyenek standardjaid, de hülye indokok alapján ne válogass. Nézd azt legfontosabbnak, hogy hívő legyen. Egy ilyen fiú (és lány is!) óriási kincs.

5. Válassz egy olyan gyülekezetet ahol sok fiatal van.


Sok sikert!"

2015. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!