Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 170 centis,85 kilós lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centis,85 kilós lányként lehetek vonzó a korombeli fiúk szemében?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy idősebb pasik közül inkább buknak a dundikra, de nem tudom, hogy korombeli fiúk (20 vagyok) csak a vékonyakat szeretik, vagy van esélyem?:-)
2014. szept. 17. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze!

Mindenkinek más a zsáner. Személy szerint az enyém a teltebb lány kategória :)

Úgyhogy ajánlom magamat :)

2014. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Disznóvágáson tuti befutó leszel
2014. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csabika1971 ***** válasza:
96%

Persze, ízlések és pofonok különbözőek. Szerencsére mert különben egyetlen nőért ölnénk férfiak egymást a bolygón.

Sok szerencsét.

2014. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 teshow válasza:
75%
20/f lètemre nekemis a dundik jonek be pedigsportos külsőm van ès voltam mar vèkonyal is meg duci val is kapcsolatba meg ilyesmik ducib alkatu nok jobbak erzelmileg is neg minden
2014. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert a fogyás véletlenül se jutna eszedbe neked sem...
2014. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Én kivancsi lennék arra, hogy honnan jött neked ez a kérdés?


A valaszom meg ja.

2014. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, 110 körülinek is láttam már hogy volt pasija. Légy magabiztos, és ne elégedetlenkedj magaddal. Ugyanakkor azért próbálj meg leadni ebből, az egészségedre való tekintettel. De ne azért mert xy mit gondol vagy mit mond, és ne azért, mert majd boldogabb, jobb meg nemtudom milyen leszel ha lefogysz, csupán az egészségedért, és a jobb közérzetedért mozgás közben.
2014. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Vannak olyan elferdült ízlésűek, akik a kövérekre buknak, szóval esély az megvan.
2014. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívesen lennék alattad. :9

27/F

2014. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!