Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan segíthetnék az embereken?

Hogyan segíthetnék az embereken?

Figyelt kérdés

Valamiért borzasztóan aranyosnak találom a "segítségre szoruló" lányokat. Gondolok itt például anorexiás, bulimiás, depressziós, szuicid hajlamú, személyiségzavaros, elhagyatott (pl árva) lányokra.

Fontos kihangsúlyoznom, hogy lányok, mert olyan fiúkkal még nem "foglalkoztam", akik hasonló problémákkal küszködnének, de ösztönösen nem is őket keresem. Nem tudom, hogy pl egy öngyilkosságra készülő fiú mit hozna ki belőlem.


Igazából mivel valamiért furcsán rohadt jó érzés, már csak az is, hogy ilyen emberekkel beszélgessek a problémájukról, ezért gondoltam pénzt is kereshetnék vele. De mivel pszichológusnak lusta vagyok tanulni, ezért a szociális munkásra gondoltam, ami kicsit aljább munka, de jobb ötletem nincs.


Egyrészt kérdezném, hogy milyen más alternatívákat ismertek (mármint szakma)?


Illetve, hogy hogyan győződhetnék meg arról, hogy nem azért beszélgetek ezekkel a lányokkal, mert felizgatnak, hanem mert tényleg segíteni akarok rajtuk? Őszintén megmondom, hogy soha nem azért kezdtem el ismerkedni ilyen lányokkal, hogy megdöntsem őket, de valamiért előbb-utóbb mindig elkezdtem erről fantáziálni (persze soha nem történt semmi), és ez kicsit aggaszt.


17/F


2017. aug. 3. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Téged egyszerűen vonz a másik személy kiszolgáltatottsága. Nem a segítség vágy beszél belőled,mert akkor fiúknak is ugyanilyen szívesen segítenél. Te egyszerűen élvezed az elesettebb,könnyebb prédának számító lányok becserkészését. Ehhez nem kell semmilyen szakma.
2017. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát beszélgethetünk ha gondolod elég sok problémám van. :D
2017. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!