Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzitek magatokat hülyén...

Nem érzitek magatokat hülyén amikor étteremben ajánlják a házi készítésű málna vagy bodzaszörpjüket? Aztán kaptok valami vacak cukorizű de semmiképp sem élvezhető löttyöt amit ugyanannyiért számoltak fel mint amibe a többi palackozott üdítő kerül?

Figyelt kérdés

Ajánlja, amit ugyan nem lenne muszáj elfogadni de mégis valamennyire bunkóságnak hatna ha azt válaszolnám, hogy kösz nem, egy kólát kérek az ő házilag, nagy gonddal, legkitűnőbb alapanyagokból készített (nem mondja de erre utal az ajánlás) itala helyett.

Másrészt akkor még amikor kérem remélhetem, hogy az ital finom lesz különben valószínűleg nem ajánlaná.

Arra is lehetne számítani, hogy az otthon készített szörpjüket olcsóbban fogják mérni mint a többszörösen adóztatott és szállított ismert üditőt. De ez sem.


2017. aug. 3. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is ajánlották már valahol még.

De megmondtam a pincérnek, hogy kösz de hetero vagyok és nem én vezetek.

2017. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az a kedvenc jelenetem amikor a TESCO bejárata előtt árulják a TESCO-ban vásárolt tojást, persze drágábban és azt hazudva hogy biotojás. Különös bio-tyúk tojhatta mert még a szavatossági idő is a héjára van nyomtatva, mivel még arra is lusta volt hogy legalább eltávolítsa hogy ne lehessen bizonyítani hogy a mellette lévő boltban vette.

Így azon sem lepődnék meg ha a kérdésben szereplő házi italok úgy készültek hogy palackozott üdítőt csapvízzel felhigítottak.

2017. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Én döntőm el, hogy mit óhajtok fogyasztani a pénzemért, nem a pincér. Egyébként ittam már kitűnő "házi" limonádét étteremben, friss gyümölcsdarabokkal, narancskarikával stb., szörpöt, cukros üdítőket amúgy se rendelek.
2017. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Könnyen lehet hogy úgy készült ahogy írod, ha a legolcsóbb coop-os málnaszörpöt felhígítanám langyosvízzel akkor pont kijönne amit kaptunk.

Azért zavar mert a lelkünk szebbik, segítőbb felére hatva visznek bele a dologba kihasználva, hogy vasárnap kora délután egy étteremben lazítva, baráti körben minimumra van véve az hülyérevevésérzékelőm a széles mosollyal érkező pincér irányába.

De úgy látszik ezt sehol sem lehet megtenni, csak úgy meg már nem kikapcsolódás.

2017. aug. 3. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam hülyének. Attól, mert a pincér a ház specialitásait ajánlgatja, nem kötelező elfogadni. Ez a dolga, hogy ajánlja. Az étlapról sem rendelem meg az összes kaját csak azért, mert a vendéglő az étlapjában azokat ajánlja.

Meg lehet az mondani, hogy köszönöm, nem kérek. Ennyi.

Én döntöm el, hogy mit veszek a pénzemből.

2017. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szabad érdeklődni, hogy ezt miért nem ott a helyszínen fejtetted ki a pincérnek??
2017. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Talán olvasd el újra amit a kérdésben vagy a 4-esben írtam.

Hátha megérted a mondanivaló lényegét. Bár inkább hagyd ha elsőre nem ment át.

Az is hagyja aki elkezdte elmagyarázni hogy nem muszáj azt kérni amit a pincér ajánl. Neki sem sikerült kb egy szót sem megérteni.

2017. aug. 3. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább te vagy az kedves kérdező, akinek mindent szart el lehet adni, nem pedig a válaszadók a megmondóemberek. Te kérdeztél, mindenki más válaszolt normálisan. Inkább veled a probléma, nem azokkal, akik tudják mit akarnak venni, fogyasztani és hülyeségekre nem költenek feleslegesen.
2017. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező egy -otthon- nagyszájú fotelharcos, aki a helyszínen behúzza fülét-farkát, a neten meg reklamál arctalanul és utólag.

Étteremben meg nem csinálnak IQ tesztet!

Sőt nekik az a jó, ha minél sötétebb a vendég.

2017. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!