Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak szerintem nem normális?

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés
Van egy haverom,aki 26 éves lesz és nem akar párkapcsolatot egyáltalán! Se most,se később! 2014-ben megismerkedett egy Nővel,akivel zátonyra futott a kapcsolatuk! Persze nem ez volt az első ilyen kapcsolata,ami pukkanással végződött! Azt mondta,hogyha az a kapcsolat nem jön neki össze,akkor másik nem fog kellene neki! Én mondtam neki,hogy majd szerelmes leszel te még és úgyis lesz valakid,de egyszerűen esélyt se ad senkinek! Ha valaki próbálkozik nála komolyabban,azonnal lekoptatja! Alkalmi kapcsolatok persze vannak az életében,mert arról én is tudok,de azok is csak amolyan egyszeri alkalomra szólnak! Kérdeztem tőle,hogy nem akar e családot! Azt mondta,hogy nem! Neki arra nincs szüksége,hogy Ő hétvégi apuka legyen,mert az ő perspektívája szerint ma már nincs kohézió az emberekben és ideig-óráig tartanak a kapcsolatot,amire neki nincs szüksége!
2017. aug. 3. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Csak szerinted.

Ugyanis az ő dolga!!

2017. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó,oké! Én csak arra voltam kíváncsi,hogy mások is így gondolják e,ahogy én.
2017. aug. 3. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Akinek alap az életéhez a pár, mert anélkül életképtelen és elveszett, annak ez nem normális. Az olyannak mint én aki havi nettó 300-at hazahoz, se nő, se gyerek, az úgy él mint egy miniszter, arra jut amire akarom.


Én inkább választom az egyedüllétet ha olyannál nem vagyok nyerő aki nekem tetszik, minek legyek kényszerből valakivel.

Sokan nem azt nézik hogy harmónia legyen, hanem hogy legyen kit tömni szabadnapokon, főzzön meg, nem baj ha kevésbé szép.

25F

2017. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad, három éve kezdődött az a viszonya, de azt nem, hogy meddig tartott. Van, akinek sokáig tart kiheverni egy szerelmi csalódást. De szerintem egy-két év sem gáz, hát érzelmesebb típus, na. Vagy csak most egyedüllétre vágyik. Kell egy kis szünet, jó, ha kicsit magával is ismerkedik az ember. De egyedül marad, ritka dolog, de abban sincs semmi kóros.

Azt viszont nem értem, miért felkiáltójellel fejezel be minden mondatot. Csak érdekességképpen kérdezem, mert feltűnt.

2017. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csak így jött ki rá a lépés,hogy felkiáltójeleket raktam a mondat végére. Valószínűleg kissé megfeledkeztem magamról és azért sikeredett így ennek a kis történetnek az összefoglalása. :D
2017. aug. 3. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szimplán jobban érzem magam kötöttségek nélkül. Nem feltétlen minden ember akar társat, " az ember társas lény " csak egy általánosítás, a valóság közel sem feltétlen ez.
2017. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nősüljön újra, akinek rossz a memóriája!!
2017. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!