Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi harisnyát vesz?

Férfi harisnyát vesz?

Figyelt kérdés
Fura ha a barátnőmnek harisnyát veszek a boltban? Hülyének vagy melegnek fognak nézni, vagy egyiknek sem?

2017. aug. 3. 23:26
 1/10 anonim válasza:
87%
Senkinek semmi köze hozzá ki mit vesz ... Vegyed csak meg ne parázz ijen hülyeségek miatt ... eszemf**s*om megáll :D
2017. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha járógipszben lesz és betétet kell venned neki, akkor is ezekre a baromságokra gondolsz? Meg amikor veszel egy fürt paradicsomot, akkor rögtön vegának néznek... ki nem sz@rja le?!
2017. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Kinek mi köze hozzá mit veszel ? Én férfiként női borotvahabot használok az arcomra mert az az egy ami nem irritálja a bőröm. Ráadásul ez ilyen rózsaszin flakonos a legfeltűnőbb fajta szinből és egy kisvárosban lakom. Sose érdekelt ki mit gondol erről. De szerintem.a legtöbb ember amúgyis letojja ki mit vesz a boltban :D
2017. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ügy. Ahogyan nők is vesznek óvszert és borotvát, úgy férfiak is vesznek betétet és harisnyát. Nem te vagy az egyetlen.
2017. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

A többiek már mindent leírtak.

Amúgy hallottam már arról, hogy egy férfi magának vett harisnyát, mert kellett a plusz meleg télen. Én azon sem problémázok, bár felőlem bármilyen ruhadarabot vehet akárki, ha akar. A boltosokat főleg nem érdekli az ilyesmi, úgy képzelem. Ha mégis, az sem számít.

2017. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
no problem, ajándék - a méretét tudod? a csomagoláson magasság/kg alapján
2017. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy nem azzal van a aki valami " furát " vesz, hanem azzal, aki rögtön valami rosszra gondol emiatt.


Vettem én is már barátnőmnek tampont, mikor annyira rosszul érezte magát, hogy boltba sem volt ereje kimenni. Én tudom miért vettem, mindenki más meg gondoljon amire szeretne. Bár gondolom az emberek 90%-nak úgy is világos, hogy egy férfi pl tampont valszeg egy nőismerősének, barátnőjének stb visz.

2017. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én vagyok az egyetlen ember, aki le se sz*rja, mások mit vesznek a boltban? Tőlem aztán szoknyákat is vásárolhatnál, az se érdekelne. :D
2017. aug. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Csak akkor fognak melegnek nézni, ha vásárlás előtt fel is próbálod. :P
2017. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Én vettem már magamnak is, sőt, miután kifizettem, bementem a próbafülkébe és fel is vettem.

És akkor mi van? :)

2019. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!