Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak /fiúk miért figyelne...

A férfiak /fiúk miért figyelnek fel jobban azokra a nőkre/lányokra, akik harisnyát hordanak?

Figyelt kérdés

Gondolom személytől függ, hogy kinek mi tetszik jobban, de az utóbbi időben mikor harisnyát hordtam, többen környékeztek meg/bókoltak, mint általában.

Ennyire felkelti a férfiak/fiúk figyelmét ez a ruhadarab? Mi olyan érdekes benne?



2015. márc. 31. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mert elegáns és nőies ruhadarab,főleg harisnyatartóval.

A pasik nagy része az elegáns tanárnő/titkárnő féle nőkre bukik.

Valamint sok pasinak van harisnya fétise. [link]

2015. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyik oldalról igazad van, hogy személy függő. Nekem például nagyon bejön, de van olyan haverom akit totál hidegen hagy, de azért a többségnek bejön.

Megindokolni meg nem tudom, tudod, hormonok meg ilyenek, de én az egyik legszexibb és legnőiesebb ruhadarabnak tartom. Jó persze az se mindegy, hogy milyen illetve, hogy ki viselni :)

2015. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igazából ezt én sem tudom, de tényleg nagyon tetszik nekem is, nagyon szexi... szerintem nem feltétlenül tetszik mindenkinek, de nálam hatalmas előny, főleg magassarkúval

F/18

2015. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A legfőbb ok, hogy a nők hordják, ő rajtuk látni és mivel általában a fiúk nem érintkeznek vele és nem hordják ha meglátnak nőket benne, akkor megkívánják, tetszik nekik, főleg ha elegáns, szexin néz ki.Nálam is persze így van, de én elég gyakran hordok,harisnya fétises vagyok és igazából a harisnya miatt nézem meg vagy tetszik, nem aki hordja.

De persze aki nem harisnya fétises, az szimplán nőiesnek és szexinek találja azt a nőt és mivel nagyon vágyölően tud kinézni harisnyásan vki, beindul az férfi ösztön ugye.

2015. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vágykeltően tud kinézni,elírtam, bocsi.
2015. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a harisnya miatt, gondolom amikor az van rajtad, akkor magassarkú és rövid szoknya is, tehát az egész összhatás nőies(ebb).
2015. ápr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
mert egyértelműen a nőiességét felvállaló nő hordja.
2015. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert naaagggggyon szexi.
2015. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

21:27es vagyok

Azt elfelejtettem hogy csak a fekete tetszik egyébként, az összes többi színű nem

2015. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert a harisnya( nadrág) a női ruhatár elengedhetetlen kelléke. Engem is nagyon vonz a harisnyás lábak tekintete, mert némely nőkön nagyon szépen mutat. És igyekszem nem túl feltűnően megbámulni őket. 38F.
2015. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!