Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok valami izmos,...

Nem vagyok valami izmos, sportember ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami izmos, nem is sportolok, kevés az önbizalmam az ilyen fiúk bejönnek a lányoknak? Vagy most menjek el "gyúrni" 14/F

2017. aug. 4. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
16 éves kor előtt nem ajánlott súlyzós edzést végezni, de erősíteni, saját testsúlyos gyakorlatokat végezni nekiállhatsz. Testalkattól függetlenül, a pipogya fiúk nem jönnek be a lányoknak.
2017. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle lány van, van, akinek bejönnek az ilyenek, persze. Kinek a kicsit kövérek, kinek a vékony femininek, persze fitt, izmos testtel a legjobbak az esélyeid, de elsősorban magad miatt eddz, hasznos az. Ahogy már írták, a súlyzókkal még várj kicsit, de amúgy edzhetsz.

Az önbizalomhiány állítólag sokkal nagyobb nehézség a csajozásban, mint a gyenge izomzat, ez hihető is.

2017. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elozo, en nem tudok olyan lanyt akinek bejonnek a kover pasik, akkor sem ha csak kicsit koverek. Talan azt hogy a lany kenytelen elfogadni, mivel a fiu nem akar erte semmit tenni azzal indokolva hogy "csakis a belso fontos".

Kerdezo, szerintem sportolj valamit, sokkal jobban fogod magad erezni testileg-lelkileg, onbizalmad is tobb lesz, es nem utolso sorban a lanyoknak es a noknek is jobban fogsz majd tetszeni.

2017. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én pl. láttam már olyan fiút, akin volt egy kis súlyfelesleg és így is tetszett. Igazából szerintem inkább legyen egy fiú kicsit vékonyabb vagy legyen pár plusz kilója, mint hogy nagyon izmos legyen..Persze függ a testalkatától is, hogy hova rakódik rajta inkább a zsír.
2017. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És lány vagyok amúgy :D
2017. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valaki utálja ha izmos egy férfi.
2017. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!