Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sportember hogyan lehet...

Sportember hogyan lehet alkoholista?

Figyelt kérdés

Aktivan sportol, versenyzik, amikor készül a versenyre nem iszik, de amikor nem akkor állandóan vedel itthon, gyakran cirkuszol, ittasan is autóba ül.

Apámról van szó.


2017. márc. 18. 13:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Aki kivülről ismeri azt mondja hogy egy jópofa vicces ember, de amilyen családon belül az gyakran elfogadhatatlan.
2017. márc. 18. 13:36
 2/12 A kérdező kommentje:

De tényleg régen is ez volt munkából részegen jött haza, anyámmal veszekedtek nap mint nap.

Amugy régen is sportember volt.

2017. márc. 18. 13:38
 3/12 A kérdező kommentje:
De amugy sikeres a sportban csak azt nem értem hogy aki igy iszik az hogy marad ennyire jó formában.
2017. márc. 18. 13:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Az élsportolók is vedelnek meg sokszor drogoznak is. Azt hiszik magukról hogy nekik mindent lehet, az előző rendszerben ezt szokták meg.
2017. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha készül versenyre akkor tulajdonképpen van egy célja ami motiválja őt, és minden erejével arra koncentrál hogy a legjobbat hozza ki magából így tudja hogy felkészülés alatt az alkohol nem előnyös neki és akkor tudatosan megbírja állni hogy ne igyon.

Ha nem készül versenyre akkor egyrészt nincs ami motiválja őt, így akkor elkezd inni, mert nincs semmi célja akkor ugye nem is jár edzeni (gondolom) és akkor idejét inkább ivással tölti, meg gondolom akkor unalmába csinálja ezt. Ha rendszeresen készülne valami versenyre akkor lehet nem is inna, maximum alkalomszerűen, pl születésnap, névnap.

Nem is igazán mondanám alkoholistának az ilyet, inkább unalom ivónak nevezném. Ha állandóan versenyekre készülne vagy lenne valami elfoglaltsága ami leköti őt, és motiválja akkor biztos nem inna.

2017. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak bepótolja azt, amit egy időre kihagy
2017. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ő tette tönkre anyámat lelkileg, amilyen lekezelően és undorítóan beszélt vele az nem emberhez méltó. örömlányokhoz járt, bement anyám munkahelyére és elhordta mindenfélének. Gyakran én éreztem magam rosszul ahogy beszélt vele.

Ja és még ő feltételezte anyámról hogy megcsalja a munkatársával.

Anyám az áldozat ebben a kapcsolatban. Velünk gyerekekkel is lekezelő, lenéző

2017. márc. 18. 14:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem azzal nincs bajom azzal hogy sportol, azzal van bajom ahogyan itthon viselkedik.
2017. márc. 18. 14:15
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szegény embert tönkre tette a hárpia anyád, ráadásul van egy hálátlan, értelmetlen kölke, aki nem hogy örülne, hogy sportol és versenyzik, negatívan beszél és ami a legrosszabb gondolkodik az apjáról!" Ejj öcsém, menj szopni az alkeszek áporodott f_szát a helyi kiskocsmába.

Te nyomorult.


Bocs a többieknek, nekem is alkesz volt az apám (meg még sok barátom, ismerősöm apja).

2017. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kisgyerek koromban is anyám foglalkozott velem, velünk, mert apám ittasan jött haza a munkából és csak a vita ment, féltem tőle.
2017. márc. 18. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!