Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelőt hány eves kortol...

Tömegnövelőt hány eves kortol lehet szedni? Vagyis pontosabban inni fogom. Azt mondtak legalabbis

Figyelt kérdés

Nem magamtol fogom szedni.Apukam eleg erosen edz.Versenyszinten.Segit is

Igen tole is megkerdezhettem volna(meg is kerdeztem) de megis jobb ha mondjuk egy olyan szemely valaszolna aki hasznalt ilyet az en koromba-16/L Es ettol hizni fogok? Mert az lenne a cel

Vagy csak ha ra edzek meg+-ba?

Es lehet hulye kerdes de milyen izre szamitsak?😫



2017. jan. 31. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
koncentrált táplálék szóval elég fiatal korban is lehet szedni, olyan ízre számíts amilyen ízűt vesztek. Ha kalóriatöbbletbe leszel, igen hízni fogsz. De ha csak a szintentartáshoz eszel eleget akkor nem fog mozdulni nagyon a súlyod. Ha apukád versenyszinten edz akkor kérj tőle 1 teljes felvilágosítást, tápkiegekből, kajálásból, akár még az anabolikus szteroidokról is kérdezhetsz hogy tisztában legyél a dolgokkal.
2017. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most edzeni van😂De ha hazajon megkerdezem rendesen.

Mert sehogy nem megy nekem ez a hizas dolog..

Eszek egesznap es mindent! Nem vagyok beteg sem.Edzek is amugy

De 163 ceni es a 40kilo..Hat😅Anya is ilyen volt 16 evesen de azert engem zavar h nagyon vekonyak a labaim

2017. jan. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!