Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely szavakkal lehet a legjobb...

Mely szavakkal lehet a legjobban felidegesíteni?

Figyelt kérdés
engem leginkább a "mindegy", "te tudod", "hagyjuk", és társaikkal :D

2017. aug. 4. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlatilag bármilyen olyan válasszal, amit 0 agymunkával állítottak elő nekem. Vagy még azzal, ha angol szavakat "magyarosítva" elnyávognak. "szelfi" vazzeg... brr..
2017. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Mikor valaki annyit reagál a mondandómra (akár élőben, akár cseten), hogy "értem". Bizonyos helyzetekben rendben van teljesen, de mikor kiöntöd a szíved valamiről, vagy valami fontosról beszéltek, ez a reakció nem reakció. Valamiért mindig kiborít. Mindig az az érzésem, hogy azt jelenti, hogy nem érdekli a másikat, amit mondok.


A másik, amitől a falra mászom, a "helóka" meg a "szióka" köszönések. Nem tudom megmagyarázni, miért.

2017. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jaaa, az értem engem is k vára zavar, valamiért kifelejtettem a felsorolásból :D de azért, mert vszeg ilyenkor tényleg nem érdekli a másikat, hogy mit mondasz... sokan azt mondják, hogy azért írják, mert nem tudnak mit mondani, de ilyen nincs.. ha akarnak, mindenre lehet valamit mondani :D
2017. aug. 4. 10:07
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Ez az :D

Ha írok egy kisregényt, és valaki csak egy "értem"-mel válaszol, én csak egy

hmm, k ,,|,, -val fogok.

2017. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

"Lol, WTF, OMG" - és a hasonló idióta angol rövidítésekkel.

"Bicsi-bocsi, szercsi, láwcsi" és társaival.

2017. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért?
2017. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem szavak, de mindegy:

"Miért nem beszélsz többet?"

"Olyan csendes vagy."

2017. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es, ezt adom :D néha többet ér a csönd, mint az a fecsegés, ami sokszor körülöttem ment mondjuk gimiben.. felszínes emberek felszínes dolgokról beszélgetnek, kidumálnak másokat, akikkel nagy barátnők, stb.. én inkább olyan csendesebb, és elvontabb típus vagyok, nem minden társaságban tudok feloldódni, és megnyílni, egy könyvvel pl. sokkal jobban elvagyok sokszor, de nekem ez megfelel :D
2017. aug. 4. 10:55
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Engem bizonyos szavak HIÁNYA idegesít fel. Ilyenek a légy szíves, kérlek, köszönöm. Ha így hangzik el mondat: Gyere már ide!, meg sem hallom, és nem vagyok hajlandó megmozdulni.
2017. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Oksi, puszcsa, szeri van, úgy imádlak kurvim, k, sm.vld?,
2017. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!