Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudok egy olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudok egy olyan lányt, aki szerelmes belém a legjobban felidegesíteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Seggbekúrod menzesz idején.
2010. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
elkezdesz beszélni a WOWról felhívod magadhoz és ültetsd le magad mögé és WOW-ozz :D ne is figyelj a csajra ha beszé hozzád
2010. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mond neki hogy:


Legyel oszinte ki allna le egy ilyen szemelyel mint te vagy?meg a kisgyerekek is utallnak,de egy krvanak jo lennel,egyezzunk meg en dug lak es te errol hallgatsz.

2010. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Na itt alljunk csak meg egy szora...egyaltalan miert is akarod felidegesiteni?...neked nem jon be, vagy mi van?...szerintem ha neked nem jon be, akkor ezt mondd el neki...tisztara gyerekes, hogy bantjatok azt a lanyt aki titeket szeret...s ezt is csak azert teszitek, hogy nehogy csorba essen a buszkesegeteken, s mert nalatok fiuknal ez a trendi...hany eves vagy?...az biztos hogy nem lehetsz tobb 15nel...ilyen gyerekes dolgot csak egy kisgyerek talal ki...de ha idosebb vagy 15nel, szerintem menj el valami dokihoz...nalad valami nincs rendben az emeleten!!!...amugy, tanacsot azert meg adok: pl. ne szolj hozza, ne hallgasd meg amit mond, baratkozz mas lanyokkal, es lathato modon keruld el:):D....remelem tudtam segiteni:)
2010. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát persze ,hogy tudtál,köszi.


17/F

2010. márc. 11. 15:45
 6/14 anonim ***** válasza:
de megkerdezhetem azt is, hogy miert akarod felidegesiteni?:D
2010. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15 38,ha forditva lenne akkor egy no gyorsan lerazna durvan,kerdezo ne hallgassal ra gondold csak vegig teged is hanyan megbantottak a nok kozul,ok meg jonnek ezzel a nyalas szoveggel hat igen mert no vagyok,es ki a fa szt erdekli ha no?banjanak normalisan egy sraccal es akkor talan a fiuk is normalisan fognak viselkedni veluk hulye libak.
2010. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kedves 15:51es...ezt most te sem gondoltad komolyan remelem...nem minden no hasznalja ki a pasikat, es nem minden ferfi bantja a noket...valaszodbol csak arra tudok kovetkeztetni, hogy teged mar parszor jol megszivattak a csajok...de felhivom figyelmedet valamire: nem minden csaj szivatja a pasikat...es azert mert ez a velemenyem, szerintem meg nem kellene le 'hulye libazni'...vagy te attol erzed magad jol, hogy bantasz masokat?...ha kerdesed van irj uzit privibe...es kerlek, ne allj ennyire negativan a dolgokhoz...a kerdezonek csak annyit, hogy mi elmondjuk a velemenyunk, te dontesz...de ha paraszt vagy egy csajjal, akkor ne lepjen meg, ha ugyanolyan parasztul viselkedik veled szemben...
2010. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is volt ilyen. Hallod ezeket nem lehet lekoptatni. Én nem tudod téged ki üldöz, de borzasztó az ilyen. 15.38 te meg nem érted milyen ez, nekem még most is van ilyen, mikor már egy éve szinte nem beszélek vele ez még most is próbál elérni. Hát haver sok sikert, ne foglalkozz vele.
2010. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16 00 irtam privit
2010. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!