Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel lehet legjobban felidege...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet legjobban felidegesíteni egy ilyen csajt? :D

Figyelt kérdés

Azt hiszi, hogy a világ közepe, és kb azt várja tőlem hogy fussak utána (gyerekes módszerekkel próbálja ezt elérni) :D..hogyan tudom úgy elküldeni, hogy elötte kihozom belőle azt az érzést mintha ő irányítaná a dolgokat, majd egy egyszerű nethuszár mozdulattal (mivel facebookon történne meg ez a dolog totál kiábrándítanám belőle, és elküldeném? Tehát ilyen jajj de szép vagy húzzál már a p***ba eset.


Nem konkrét szövegekre, hanem eljárásokra lennék kíváncsi, de igazából jöhet konkrét szöveg is:D 20f


2016. okt. 30. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Például:hallod olyan jó csaj vagy,hogy fél Pest neked menne,majd hívnák a Budát,ennyire jó csaj mint te nincs még egy..de ne is legyen több,belőled egy is túl sok,na de tudod,szercsi puszcsi lávcsika van <3 Engem ezért egyből tiltott a csaj xd
2016. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy már találkoztunk is, de sajnos nem tudom élőben kivitelezni a dolgot hirtelen:D
2016. okt. 30. 20:45
 3/7 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D:D:D:D ez hatalmas...na ilyenekre gondolok!
2016. okt. 30. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szép vagy,hogy az már fáj..vágod análisan bacca a szemem érted miaz??

A szépségednek sajnos van határa de baszhatod az útlevelet..(ez kreatív szóval ja xd)

2016. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te állat :'DDDDD
2016. okt. 30. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
😂😂
2016. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szép vagy csak az a baj hogy az IQ-d meg tudod mutatni a két kezeden.


Amúgy úgy lehet idegesiteni őket ha megnézed mit írt, de nem írsz neki, de lássa hogy fent vagy, pl posztolsz valamit.

Majd utana irsz neki egy 2 szavas flegma választ. Vagy ha beszélgettek tök jól elvagytok, akkor írd hogy pill TVzek. Érezze hogy egy TVt előrébb tartod mint őt. Ettől az egója romlik.

Én nekem sok tapasztalatom van a túltengő egó rombolásához. Sok printscreenem van ahol a celeb menő csaj már nekem nyal, sőt, volt aki írta hogy mennyire szarúl esik neki amit csinálok és rombolom vele az egóját :D

2016. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!