Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha csak a...

Mit tehetnék, ha csak a füvezés mellett tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Tavaly tavasszal füveztem először, akkor nyáron jó pár forintot költöttem rá, de végül ősz közepe felé leálltam.


Az elmúlt pár hónap elég rossz volt, nem történt semmi extra velem, de igazából talán pont ez volt a baj. Kvázi ok nélkül bezárkóztam magamba, elkezdtem mindentől félni, eltávolodtam az emberektől és öngyilkos akartam lenni.


Majd tegnap ismét vettem egy grammot és mintha kicseréltek volna. Tehát tegnap este betéptem és újra rájöttem, hogy nem is konkrétan a betépett állapotot élvezem igazán, hanem az utána következő napokat/heteket. Mert úgymond újra van valami, ami leköt, amin járhat az agyam és így nem kezdek el teljesen alapvető dolgokat túlizgulni/túlgondolni és emiatt elrontani.


Visszaemlékezve sokkal kiegyensúlyozottabb voltam tavaly nyáron amikor stoner voltam.


Viszont az egyetlen baj, hogy akármennyire is próbálom titokban tartani, lassan minden ismerősöm tudja, hogy voltak ilyen ügyeim, és kicsit cikinek érzem.


2017. aug. 5. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Elvonókúra. Most, mielőtt átállsz valaki keményebbre, és csak amellett tudsz majd boldog lenni...
2017. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát, szerintem rövidtávon nem jelent problémát, hogy havonta 2-3 alkalommal betépsz, és utána rendben vagy lelkileg. Viszont éves távlatokban nem tűnik biztatónak, hogy a lelki békéd csak így tudod fenntartani. Persze mindenkinek vannak ingatag időszakai. És az is igaz, hogy mindenki máshogy tartja egyensúlyban magát. Egyesek cigiznek, mások sportolnak, van aki a mértéktelen zabálást választja. Szóval nem tudom.. Sokféle szempontból lehet vizsgálni a dolgot. Ha viszont zavar, és kérdésként kitetted ide, akkor te is érzékeled hogy talán gond lehet. Én a helyedben talán felvenném a kontaktot egy normális pszichológussal
2017. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pizzafutár koromban azt esti "roham"(mikor a legtöbben hazaérnek a melóból) folyamán, volt alkalmam megállapítani hogy az emberek kb. 10-20%-a RENDSZERES fogyasztó. Ők nem 3sört dobtak be este lazítás képpen hanem eltoltak egy vicces cigit. Nem, nem csak a prolik meg a cigányok. Volt ott orvos, ügyvéd, könyvelő egyszóval az értelmiség is képviselteti magát a fogyasztók között. Nem véletlen lesz egyre több államban legális a fű. Ne vidd túlzásba! Vigyázz arra is hogy a gyep NEM hangulatjavító hanem hangulat FOKOZÓ, ha $z@r a kedved akkor még $z@rabb lesz. "
2017. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%

Hát ez szánalmas.

Nem te szívod a füvet, hanem az szív téged haver. Vedd észre.

2017. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
#4 én is ezt mondom. Le is pontozott a sok hülyére szívott agyú drogfüggő.
2017. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg akartam írni neked a saját történetemet, de nem az a lényeg. Van 10-15 éved amit haszontalanul akarsz tölteni?

A te korodban az öngyilkosság gondolata teljesen normális cuccok nélkül is! A többi, amit leírtál lehet, sőt valószínű, hogy elvonási tünet, de ennek nemsokára vége lett volna!

Lehet néha tépni, de ne ez legyen ami leköt! Foglald el magad, olvass, fuss, gyúrjál, tanulj, és adj hálát, hogy ez volt a legnagyobb problémád! Nincs bajod, akkor csinálsz magadnak!? Te döntöd el, hogy min járjon az agyad! Sürgősen döntsd el, mit akarsz csinálni hátralévő életedben! Most még megteheted, tíz év múlva aligha...

2017. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Istenem, ez a rosszindulat...

Én büszkén felvállalom, hogy stoner vagyok, előtte súlyos mentális beteg voltam, a cannabis tette rendbe az életemet, sokkal stabilabbá tett.

Persze ész nélkül semmit nem szabad csinálni, ha csak erről szól az életed az sohasem jó, de ha normális füvet szívsz időnként, vagy csak egy keveset minden nap, abból nagy bajod nem lehet. Felesleges ezen hőbörögni, ahol én élek teljesen normális és elfogadott a cannabis, akárcsak az 1 pohár sör meló után, vagy ilyesmi. Te se csinálj nagy ügyet ebből, ha úgy érzed kell, akkor használd, aki meg ellene van, arra nem tartozik. Peace.

2017. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom én, hogy ne szívjál, azt megmondta már a Rózsaszín Pitbull, de hogy a fű = tánc a pengeélen azt mondom, mert qrva könnyen áteshtesz a ló másik oldalára, akár az alkohollal, nem fogod észre venni, csak mikor már masszív függő leszel, de csak szíjad, mer' az segít... Ja, ha van kellő (ön)kontroll...
2018. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!